Zľavový kupón 6 % na všetko v obchode Elka-underwear.sk. - Elka-underwear.sk

Platí do 05.08.2020

 
   

Zatúžili ste po kvalitnom spodnom prádle, ktoré je hravé a štýlové? Máte pokrk lacných imitácií z Číny? Na Elka-underwear... viac

O obchode Elka-underwear.sk

Elka-underwear

Značka Elka underwear sa rozhodla bojovať proti lacným dovozom z Ázie. Stavili na každý detail a veria, že stojí zato bojovať a konkurovať niečím iným, než len najnižšou cenou. Milujú farby, svieži dizajn a svoje prádlo vyrábajú z tých najlepších látok. Strih vám padne ako uliaty! Presvedčte sa o tom sami na Elka underwear sk. Šialená móda underwear elka je pre všetkých.

Elka-underwear eshop

Inšpirujte sa originálnym spodným prádlom, ktoré nájdete v Elka-underwear eshop. V ponuke nájdete trenírky pre pánov, dámy aj deti, ako aj pánske boxerky a trenírky pre páry. Vyberte si z rady štýlových vzorov, ktoré vás odlíšia od ostatných. V lete si určite zamilujete jahodovú kolekciu, plameniakov a kačice a na ostatné ročné obdobia máte bodky, pierka, hviezdičky, pandy, ovečky, kotvy, srdiečka alebo obláčiky. Stačí si vybrať váš obľúbený vzor a uplatniť si Elka-underwear zľavy.

Nakupovanie spodného prádla zo stránky Elka underwear vám prináša aj viacero výhod. Dopravu zdarma pri objednávke nad 50 eur, 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu a to všetko vám krásne darčekovo zabalia, ak sa rozhodnete toto originálne spodné prádlo venovať vašim najbližším. Na výber máte z týchto veľkostí S, M, L, XL, XXL a detských čísiel 74, 92, 110, 122, 86.

Spodné prádlo pre páry

Trenírky sú vhodné na spanie, leňošenie a zábavu. To všetko môžete zažiť dokonca vo dvojici. Len si predstavte tie bláznivé fotografie, ktoré si spravíte s vašim partnerom. Objednávací postup je jednoduchý. Vyberiete si váš obľúbený vzor, podkladovú farbu, prelistujete si online Elka-underwear.sk letáky a zadáte objednávku. Nezabudnite však na jedno pravidlo Elka underwear: Keď ich máš, tak ich ukáž. Pokojne aj na pláži, alebo v záhrade. Všade budete štýloví!

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na El.Ka Underwear.
 • Podobny sklep Tania Bielizna mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Elka-underwear.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 30 % na detskú spodnú bielizeň

03.08.2020 - Kód zadajte v košíku.

Podobné obchody

Recenzie Elka-underwear.sk

5.0

Veronika B.

12.09.2018 5.0

O Elka-underwear.sk

Zatúžili ste po kvalitnom spodnom prádle, ktoré je hravé a štýlové? Máte pokrk lacných imitácií z Číny? Na Elka-underwear.sk nájdete len kvalitné spodné prádlo vyrábané v Čechách! Prezrite si ponuku pánskych a dámskych trenírok a dokonca aj spodného prádla pre páry. Ideálny darček na Valentína!

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  6 %
Nový zákazník 6 %
Stávající zákazník 3,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  6 % späť z ceny nákupu v obchode Elka-underwear.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.