Elpo nábytok

O obchode Elpo nábytok

Elpo nábytok – harmónia domova

Na stránkach internetového obchodu Elpo nájdete kvalitný nábytok a doplnky za výhodné ceny. Pohovky, stoly, stoličky, kuchynské linky, bytové doplnky do každej izby. Zariadenie, vďaka ktorému bude váš domov harmonický a vy v ňom načerpáte energiu, ktorú potrebujete. Ponuka nábytku je pestrá. Vytvorte si svoju vlastnú kombináciu sektorového nábytku a ukážte svoj originálny štýl.

Navštívte jednu z Elpo pobočiek

V Elpo nábytku nekupujete mačku vo vreci. Ku každému produktu je pridaný popis, ktorý vás informuje o tom, z čoho je nábytok vyrobený, aké má rozmery, či úložný priestor. Všetko je to pekné, ale najradšej by ste nábytok videli na vlastné oči? Zájdite do jednej z Elpo pobočiek a presvedčte sa, že ste vybrali naozaj dobre. V Elpo nábytok Veľký Krtíš a Elpo nábytok Levice sa vám bude venovať vyškolený personál, ochotný pomôcť.

Výhodný nákup nábytku Elpo

Prehľad o novom a akciovom tovare Elpo nábytku vám poskytne Elpo leták. Prelistujte si ho a inšpirácia na seba nenechá dlho čakať. O akciovom tovare vás na letáku upozorní cenová bomba a výška zľavy, v ktorej nábytok Elpo posteľ, skriňu či komodu ponúka. Predtým, ako odošlete objednávku kliknite na Elpo zľavy. Nikdy neviete, či Elpo práve neponúka zľavový kupón alebo kód, ktorý by ste mohli práve využiť. Urobte všetko pre váš výhodný nákup.

Staňte sa členmi výhodného Elpo Klubu

Vernostný klub je určený zákazníkom, ktorí nakupujú v kamenných predajniach Elpo. Výhodou klubu Elpo je exkluzívna zákaznícka karta, vďaka ktorej získate nadštandardné výhodné ceny a služby, ktorými sa vám Elpo odvďačí za vašu vernosť. Všetky akciové ponuky prídu za vami práve včas, aby vám žiadna neunikla. Nemusíte ich vyhľadávať. Ako svojich verných vás Elpo na výhodné ceny rád upozorní.

Elpo nábytok a 3D projekcia

Nechajte si vo virtuálnom prostredí naprojektovať celú vašu izbu a zistite, ako bude vaša predstava vyzerať v reále. Pomocou profesionálneho programu vám naprojektujú väčšinu tovaru, či už kuchyne, obývačky, spálňe, študentské izby, sektorový a kancelársky nábytok alebo sedacie súpravy. Pozrite sa do svojej izby skôr, ako si ju zariadite.

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Jena-nabytek.cz.
 • Podobny sklep Agata.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce
 • .

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Elpo nábytok.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa