Envato

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Envato zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 54 € v obchode Envato

Platí do 20.10.2021

 
   

Internetový obchod Envato sa zaoberá predajom licencií na videá, fotografie a hudbu. V ponuke nájdete naozaj široký výber z každého žánru....

O obchode Envato

Internetový portál Envato vám ponúka neobmedzené možnosti pri vašej práci. Využite kreatívne predlohy, fonty, fotografie, videá, 3D objekty, zvuky a ešte omnoho viac. Stačí si zaobstarať mesačné predplatné a všetko môžete využívať vo svoj prospech. Uľahčite si prácu najviac ako môžete. Navyše môžete aj šetriť. Stačí využiť Envato zľavový kód a nezabúdať aj na cashback od Tipli až do výšky 54 €. Tak na čo ešte čakáte?

envato grafika

Envato kontakty

Perfekcionizmus. Servis zákazníkom musí byť jednoznačne úžasný. Málokto, si na tom dáva záležať tak, ako práve Envato. Envato zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky mailom na  alebo využite možnosť online chatu s okamžitou odpoveďou. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 7 do 17 hodín. Samozejmosťou je komunikácia v anglickom jazyku. Za zmienku určite stoja aj sociálne siete. Konkrétne Envato facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a noviniek. Svoju pozornosť venujte aj na Tipli tipy. Napríklad rôzne zero waste tipy.

Envato zľavy

Práve Envato zľavy sú jedinečnou možnosťou ako ušetriť. Pravidelné zľavové kódy na lacnejšie predplatné, či študentské predplatné s 30 % zľavou. Ušetriť môžete aj v prípade skupinového predplatného a to už od 5 osôb. Nezabúdajte hlavne na cashback, čiže peniaze späť od Tipli! Možností ako ušetriť je teda naozaj neúrekom.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Udemy môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Virtualo môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Envato

Internetový obchod Envato sa zaoberá predajom licencií na videá, fotografie a hudbu. V ponuke nájdete naozaj široký výber z každého žánru. Rozhodnúť sa iba pre jednu nebude vôbec jednoduché. Chcete ušetriť? Prezrite si Envato zľavy a vyberte si ten najlepší Envato zľavový kupón.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Připsaná odmena patrí k prvému webu cez ktorý si užívateľ presmeruje.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Default rate 0 
Monthly Subscription - first 3 months, Monthly Subscription, Sale - first 3 months 9 
Sub annual upgrade in month 3 36 
Sub annual upgrade in month 2 45 
Annual subscription 54 
Peniaze späť z nákupu  54 
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0  späť z ceny nákupu v obchode Envato?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.