Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Eukanuba.sk

Eukanuba eshop

Eukanuba sa špecializuje najmä na výrobu a predajkrmiva pre psov. Iné zloženie granúl potrebujú šteňatá, iné dospelé psy a iné seniori. Podľa toho sú granule rozdelené do kategórií, z ktorých môžete vybraťsprávne granulepre svojho štvornohého miláčika.Plemeno psa, ktoré máte doma je pre Eukanuba granule tiež rozhodujúce. Každé plemeno vyžaduješpeciálnu starostlivosťa v Eukanube sa tomu snažia prispôsobiť. Prelistujte siEukanuba leták, aby vám nič dôležité z diania v Eukanube neuniklo.

Eukanuba granule pre každého psa

GranuleEukanuba Puppysú určené prešteniatka, ktoré si zaslúžia niečo extra. Tieto granule podporujúsprávnu funkciu kĺbov, obsahuje optimálne hladinyenergieavápnika, posilňuje funkciu a vývojimunitného systému, zaisťuje dobrúkvalitu srstiakože. V granulách Eukanuba Puppy vaše šteňa dostane všetko, čo pre bezchybný vývoj a rast potrebuje.

Granule Eukanuba aj pre mačky

Mačkymajú v Eukanube tiež svoje miesto. Granule Eukanuba vniekoľkých príchutiachsi obľúbia aj vaše mačky. Eukanuba sa s granulami zamerala na mačiatka, dospelé mačky a seniorov. Aby vaša mačka v každom štádiu svojho života dostala to, čo potrebuje.

Nenechajte si ujsť Eukanuba zľavy

Keď sa vám podarí objednaťEukanuba granuledo 11:00 hod, doručia vám ich v nasledujúci pracovný deň. Kliknite nazľavy Eukanubaa nakupujte ešte výhodnejšie. Eukanuba tak neurobí radosť len vašim štvornohým miláčikom, ale aj vám. Nakupujtechovateľské potrebyvýhodnejšie, ako doteraz.

Eukanuba doprava zadarmo na všetko

Eukanuba vám k akémukoľvek tovaru akejkoľvek hodnoty ponúkadopravu zadarmo. Objednajte svojmu psoviEukanuba granulealebosuchárea kliknite aj naEukanuba fashion. Výška objednávky nerozhoduje. Kupujte len to, čo vášdomáci miláčiknaozaj potrebuje.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naEukanuba.cz.
 • Podobny sklepKeko.plmamy dla vas przygotowany w Polsce.

O Eukanuba.sk

Spoločnosť Eukanuba40 rokov zlepšuje život psov a mačiek po celom svete. Pri návrhu receptúry pre kŕmenie psov využila vedecky veľmi významné poznatky a tak sa dostala na špičku v obore superprémiového krmiva pre psy. Eukanuba presadzuje myšlienku, že psy by mali získavať proteíny predovšetkým z mäsa a nie z obilia.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Eukanuba.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.