Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Eukanuba.sk
6 %

Eukanuba.sk

www.eukanuba-shop.sk
Spoločnosť Eukanuba40 rokov zlepšuje život psov a mačiek po celom svete. Pri návrhu receptúry pre kŕmenie psov využila vedecky veľmi významné poznatky a tak sa dostala na špičku v obore superprémiového krmiva pre psy. Eukanuba presadzuje myšlienku, že psy by mali získavať proteíny predovšetkým z mäsa a nie z obilia.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Eukanuba.sk

Eukanuba eshop

Eukanuba sa špecializuje najmä na výrobu a predaj krmiva pre psov. Iné zloženie granúl potrebujú šteňatá, iné dospelé psy a iné seniori. Podľa toho sú granule rozdelené do kategórií, z ktorých môžete vybrať správne granule pre svojho štvornohého miláčika. Plemeno psa, ktoré máte doma je pre Eukanuba granule tiež rozhodujúce. Každé plemeno vyžaduje špeciálnu starostlivosť a v Eukanube sa tomu snažia prispôsobiť. Prelistujte si Eukanuba leták, aby vám nič dôležité z diania v Eukanube neuniklo.

Eukanuba granule pre každého psa

Granule Eukanuba Puppy sú určené pre šteniatka, ktoré si zaslúžia niečo extra. Tieto granule podporujú správnu funkciu kĺbov, obsahuje optimálne hladiny energie a vápnika, posilňuje funkciu a vývoj imunitného systému, zaisťuje dobrú kvalitu srsti a kože. V granulách Eukanuba Puppy vaše šteňa dostane všetko, čo pre bezchybný vývoj a rast potrebuje.

Granule Eukanuba aj pre mačky

Mačky majú v Eukanube tiež svoje miesto. Granule Eukanuba v niekoľkých príchutiach si obľúbia aj vaše mačky. Eukanuba sa s granulami zamerala na mačiatka, dospelé mačky a seniorov. Aby vaša mačka v každom štádiu svojho života dostala to, čo potrebuje.

Nenechajte si ujsť Eukanuba zľavy

Keď sa vám podarí objednať Eukanuba granule do 11:00 hod, doručia vám ich v nasledujúci pracovný deň. Kliknite na zľavy Eukanuba a nakupujte ešte výhodnejšie. Eukanuba tak neurobí radosť len vašim štvornohým miláčikom, ale aj vám. Nakupujte chovateľské potreby výhodnejšie, ako doteraz.

Eukanuba doprava zadarmo na všetko

Eukanuba vám k akémukoľvek tovaru akejkoľvek hodnoty ponúka dopravu zadarmo. Objednajte svojmu psovi Eukanuba granule alebo sucháre a kliknite aj na Eukanuba fashion. Výška objednávky nerozhoduje. Kupujte len to, čo váš domáci miláčik naozaj potrebuje.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Eukanuba.cz.
 • Podobny sklep Keko.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

5 vecí, ktoré potrebuje váš domáci miláčik

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Jeho láska je absolútne nezištná. Je jedno či ste...
12.7.2018 Zobraziť článok

Novinky z Tipli #4

Týždeň utiekol ako voda a my sa nevieme dočkať, kedy vám povieme, čo všetko sa u nás udialo. A že...
5.3.2017 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo