Eukanuba.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón 6 % na všetko v obchode Eukanuba.sk.

Platí do 12.07.2020

 
   

Spoločnosť Eukanuba už 40 rokov zlepšuje život psov a mačiek po celom svete.... viac

O obchode Eukanuba.sk

Eukanuba eshop

Eukanuba sa špecializuje najmä na výrobu a predajkrmiva pre psov. Iné zloženie granúl potrebujú šteňatá, iné dospelé psy a iné seniori. Podľa toho sú granule rozdelené do kategórií, z ktorých môžete vybraťsprávne granulepre svojho štvornohého miláčika.Plemeno psa, ktoré máte doma je pre Eukanuba granule tiež rozhodujúce. Každé plemeno vyžaduješpeciálnu starostlivosťa v Eukanube sa tomu snažia prispôsobiť. Prelistujte siEukanuba leták, aby vám nič dôležité z diania v Eukanube neuniklo.

Eukanuba granule pre každého psa

GranuleEukanuba Puppysú určené prešteniatka, ktoré si zaslúžia niečo extra. Tieto granule podporujúsprávnu funkciu kĺbov, obsahuje optimálne hladinyenergieavápnika, posilňuje funkciu a vývojimunitného systému, zaisťuje dobrúkvalitu srstiakože. V granulách Eukanuba Puppy vaše šteňa dostane všetko, čo pre bezchybný vývoj a rast potrebuje.

Granule Eukanuba aj pre mačky

Mačkymajú v Eukanube tiež svoje miesto. Granule Eukanuba vniekoľkých príchutiachsi obľúbia aj vaše mačky. Eukanuba sa s granulami zamerala na mačiatka, dospelé mačky a seniorov. Aby vaša mačka v každom štádiu svojho života dostala to, čo potrebuje.

Nenechajte si ujsť Eukanuba zľavy

Keď sa vám podarí objednaťEukanuba granuledo 11:00 hod, doručia vám ich v nasledujúci pracovný deň. Kliknite nazľavy Eukanubaa nakupujte ešte výhodnejšie. Eukanuba tak neurobí radosť len vašim štvornohým miláčikom, ale aj vám. Nakupujtechovateľské potrebyvýhodnejšie, ako doteraz.

Eukanuba doprava zadarmo na všetko

Eukanuba vám k akémukoľvek tovaru akejkoľvek hodnoty ponúkadopravu zadarmo. Objednajte svojmu psoviEukanuba granulealebosuchárea kliknite aj naEukanuba fashion. Výška objednávky nerozhoduje. Kupujte len to, čo vášdomáci miláčiknaozaj potrebuje.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naEukanuba.cz.
 • Podobny sklepKeko.plmamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Eukanuba.sk

Spoločnosť Eukanuba40 rokov zlepšuje život psov a mačiek po celom svete. Pri návrhu receptúry pre kŕmenie psov využila vedecky veľmi významné poznatky a tak sa dostala na špičku v obore superprémiového krmiva pre psy. Eukanuba presadzuje myšlienku, že psy by mali získavať proteíny predovšetkým z mäsa a nie z obilia.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode Eukanuba.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.