Zľavový kód ezlatnictvo

O obchode ezlatnictvo

eZlatnictvo

Svet značkových a kvalitných šperkov a hodiniek. Príjemné ceny, mimoriadne spracovanie, ktoré vás poteší. Ukážte svoju osobnosť, šarm a eleganciu! Práve to vám ponúka eshop ezlatnictvo.sk. Ďalšou výhodou je rýchle jednanie, spoľahlivoť a samozrejme aj možnosť vrátenia peňazí do 14 dní od vášho nákupu. Síce sú aktuálne moderné smart hodinky, no klasické hodinky budú vždy synonymom elegancie. Nezáleží, či sa jedná o pánske hodinky alebo dámske hodinky. Skutočne široká ponuka štýlových hodiniek, je presne to, čo na ezlatnictvo.sk nájdete. Ak milujete šperky, opäť ste na správnom mieste. eZlatníctvo - nevídaná elegancia!

eZlatnictvo hodinky

Ktoré najobľúbenejšie značky hodiniek ponúka eZlatníctvo?

Čo všetko ešte nájdete v internetovom obchode eZlatníctvo?

 • náušnice
 • prívesky
 • náramky
 • retiazky
 • prstene
 • šperky
 • značkové šperky Tommy Hilfiger a mnoho ďalších...

eZlatníctvo doprava a platba

Tovar objednaný cez internetový obchod eZlatníctvo môže byť doručený viacerými spôsobmi. K dispozícii sú eZlatníctvo zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a mnoho iných zliav a akcií.

eZlatnictvo prstene

eZlatníctvo kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre eZlatníctvo mimoriadne dôležitá. eZlatníctvo zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na 0949 247 688, alebo mailom na info@ezlatnictvo.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín. eZlatníctvo predajňa sa nachádza v Dubnici nad Váhom na ulici Partizánska 1285. Určite ju odporúčame navštíviť. Vystavené majú veľké množstvo nádherných šperkov a hodiniek. V prípade reklamácie kontaktujte zákaznícke centrum, kde vám predajú presné inštrukcie ako postupovať. eZlatníctvo je aj na sociálnych sieťach. Sledujte eZlatníctvo facebook a twitter. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na Pandora náramky a rôzne pánske hodinky a dámske hodinky.

Obchody, kde vás odmeníme

O ezlatnictvo

Svet značkových a kvalitných šperkov a hodiniek. Príjemné ceny, mimoriadne spracovanie, ktoré vás poteší. Ukážte svoju osobnosť, šarm a eleganciu! Práve to vám ponúka eshop ezlatnictvo.sk.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod ezlatnictvo.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa