Fairy season

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Fairy season zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6,5 % v obchode Fairy season

Platí do 16.10.2021

 
   

Milujete leto a neviete sa dočkať teplých slnečných lúčov? S oblečením od Fairy season si letnú náladu môžete navodiť jednoducho a rýchlo! Stačí…

O obchode Fairy season

Internetový obchod Fairy season má vo svojej ponuke oblečenie, ktoré rozhodne musíte toto leto mať vo svojom šatníku. Neuveriteľne pestré oblečenie, z ktorého leto priam vyžaruje. Presvedčte sa sami a prezrite si ponuku e-shopu Fairy season. Také veselé a elegantné letné oblečenie nikde nenájdete. Šaty, sandálky, tričká, plavky, kraťasy, slnečné okuliare, šiltovky, jednoducho všetko, čo na pláž a k bazénu patrí, má pre vás Fairy season pod jednou strechou. Už viac neváhajte a objednajte si oblečenie, s ktorým budete mať letnú náladu aj v decembri.

Fairy season letný outfit

Zákaznícka linka

Pokiaľ potrebujete s čímkoľvek pomôcť, obráťte sa na zákaznícku linku, ktorá je pre vás dostupná na e-mailovej adrese service@fairyseason.com. Nezabúdajte, že komunikáciu je potrebné viesť v anglickom jazyku.

Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Kontaktujte zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom. 

Sociálne siete

Novinky v e-shope Fairy season, inšpiráciu na dokonalý letný outfit, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na Facebooku alebo Instagrame.

Fairy season letný outfit

Vedeli ste o tom, že v obchode Fairy season môžete nakupovať a zároveň ušetriť aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Hľadáte podobné obchody? Nájdete ich v kategórii Móda a obuv.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Fairy season

Milujete leto a neviete sa dočkať teplých slnečných lúčov? S oblečením od Fairy season si letnú náladu môžete navodiť jednoducho a rýchlo! Stačí navštíviť e-shop Fairy season a objednať si oblečenie, vďaka ktorému si leto užijete na maximum!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6,5 % späť z ceny nákupu v obchode Fairy season?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.