Zľavový kód Farlesk.sk

O obchode Farlesk.sk

Pokiaľ chcete svojej domácnosti dodať farebný nádych alebo by ste radi ochránili drevo odolným lakom, ste na správnom mieste. Farby, laky, tmely, lepidlá, ale aj široká ponuka príslušenstva na maľovanie. To všetko nájdete v obchode Farlesk. Od bielej až po čiernu, od tmelu až po dezinfekciu, od farby na drevo až po spreje na domáce spotrebiče. Jednoducho všetko, čo farebná domácnosť a záhrada potrebuje.

Okrem svojich produktov poskytujú zákazníkom aj odborné poradenstvo, veľkoobchodnú spoluprácu a tónovanie farieb na plne automatických miešacích zariadeniach.

Hľadáte podobné obchody, kde môžete nákupom ušetriť? Vyskúšajte eFarby.sk na Tipli.sk.

Podobné obchody so zameraním na domácnosť a záhradu nájdete v kategórii Domácnosť a záhrada.

História

Farlesk je na slovenskom trhu už od roku 1991. Zo začiatku pôsobili ako rodinná firma Farlesk – predaj maliarskych a natieračských potrieb a už o dva roky zmenili svoj názov na Farlesk spol. s.r.o. Vďaka neustálemu rozširovaniu ponuky tovaru a služieb si rýchlo získali stále miesto na slovenskom trhu.

Farlesk svet všetkých farieb

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť peniaze môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť peniaze môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Doprava a platba

Pokiaľ sa nachádzate v Bratislave a okolí, objednávka vám bude doručená Farlesk vlastnou dopravou. Cena dopravy sa odvíja od výšky ceny objednávky a od hmotnosti objednaného tovaru. Pri objednávke, ktorej cena je vyššia ako 99 € máte dopravu zadarmo! Ak by ste chceli za objednávku zaplatiť pri prevzatí tovaru, účtuje sa poplatok 1,30 € za dobierku. Ceny dopravy v Bratislave a okolí sú nasledovné:

 • od 0 kg do 5 kg–3,90 €
 • od 5 kg do 20 kg – 5,90 €
 • od 20 kg do 40 kg – 8,90 €
 • od 40 kg do 850 kg – 9,90 €

Osobný odber v Bratislave zadarmo!

Pokiaľ potrebujete objednávku odoslať na inú časť Slovenska, je vám k dispozícii kuriérska spoločnosť Remax. Cena prepravy sa opäť odvíja od hmotnosti objednané tovaru nasledovne:

 • od 0 kg do 5 kg – 3,90 €
 • od 5 kg do 15 kg – 4,90 €
 • od 15 kg do 20 kg – 5,90 €
 • od 20 kg do 30 kg – 6,60 €
 • od 30 kg do 40 kg – 9,90 €
 • od 40 kg do 50 kg – 10,90 €
 • od 50 kg do 60 kg – 18,90 €
 • od 60 kg do 70 kg – 21,90 €
 • od 70 kg do 80 kg – 24,90 €

Dopravu pri objednávke nad 189 € (do 80 kg tovaru) máte úplne zadarmo! Ak by ste chceli za objednávku zaplatiť pri prevzatí tovaru, účtuje sa poplatok 1,30 € za dobierku.

Za objednaný tovar môžete zaplatiť platbou na dobierku (1,30 €), kartou on-line, bankovým prevodom, pri osobnom odbere na predajni v hotovosti alebo kartou.

Farlesk predajňa

Farlesk má zriadenú aj kamennú predajňu, ktorá sa nachádza na ulici Mierová 228 v Bratislave. Na predajni nájdete širokú ponuku farieb, lakov, lepidiel a podobne. Okrem sortimentu vám je k dispozícii aj odborník, ktorý pomôže s výberom ideálneho produktu pre vás. Otváracia doba predajne je od 6:30 do 16:00 každý pracovný deň.

Farlesk predajňa Bratislava


Zákaznícka linka

Otázky ohľadom tovaru alebo vašej objednávky smerujte na zákaznícku linku, ktorá je dostupná na telefónnom čísle +421 243 191 190, alebo na e-mailovú adresu eshop@farlesk.sk, a to každý pracovný deň od 6:30 do 18:00.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Pokiaľ by ste chceli vrátiť objednaný tovar, alebo podať reklamáciu, obráťte sa na zákaznícku infolinku, ktorá vás bude informovať o ďalšom postupe.

Sociálne siete

Svet všetkých farieb môžete sledovať aj na sociálnej sieti Facebook, Instagram a YouTube.

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť 2 % z nákupu, neváhajte a nakúpte v obchode Farlesk na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte tovar, po ktorom túžite, a ktorý potrebujete k práci a ešte aj ušetríte.

Farlesk farby laky

Recenzie Farlesk.sk

Marketa A.

05.04.2023 5.0

Dominika L.

27.01.2023 5.0

Milan

02.12.2020 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

O Farlesk.sk

E-shop Farlesk sa zaoberá predajom farieb, lakov, tmelov a lepidiel. V doplnkovej ponuke nájdete aj náradie a prostriedky potrebné do domácnosti. Všetko za super ceny a s rýchlou dopravou. Chcete ušetriť? Využite cashback, čiže peniaze späť od Tipli.sk.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Farlesk.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa