O obchode Feim

Eshop Feim ponúka široké spektrum svetiel a svietidiel od výmyslu sveta. K dispozícii je aj Feim zľavový kód, vďaka ktorému výrazne ušetríte.

Feim

Vždy ste hľadali obchod, kde by ste našli úplne všetko, čo potrebujete k svietidlám a svetlám? Práve ste našli. Feim ponúka iba tie najpopulárnejšie a najvyhladávanejšie produkty. Samozrejmosťou sú aj priaznivé ceny a mimoriadne široký výber? Domácnosť, záhrada, relax, elektronika a mnoho ďalšieho je v stálej ponuke na Feim. Ďalšou z veľkého počtu výhod je možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu. Ak chcete ušetriť v domácnosti, určite zvoľte nákup na Feim. 

Obrázok

Feim kontakty

K dispozícii vám je aj Feim zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z Feim sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 17 hodín.  V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej.  Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Feim facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Do pozornosti vkladáme aj Tipli tipy. Napríklad Kam na jazerá na Slovensku pre dokonalý relax.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku kasa.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku media-expert.pl.

Feim zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Feim 20 % na solárne svietidlá

21.06.2023

FEIM.sk DOPRAVA ZADARMO

30.06.2019

Recenzie Feim

Eva K.

01.07.2018 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

O Feim

Na Feim.sknájdete široký výber interiérových aj exteriérových svietidiel a elektroinštalačného materiálu. Vybrať si tiež môžete podľa miestnosti, do ktorej svietidlá potrebujete. Ak si neviete rady, nechajte si poradiť na infolinke alebo si prečítajte šikovné rady v sprievodcovi, ktorý vám uľahčí vyhľadávanie podľa vašich kritérii.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Feim.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa