Obchody / Festina O Festina -

Festina

O obchode Festina

Eshop Festina ponúka už dlhé roky tradične hodinky. Tieto módne doplnky sú mimoriadne populárne u dám aj pánov. Ušetrite pri ich nákupe. K dispozícii je aj Festina zľavový kupón.

Festina hodinky

Svet značkových a kvalitných hodiniek. Príjemné ceny, mimoriadne spracovanie, ktoré vás poteší. Ukážte svoju osobnosť, šarm a eleganciu! Práve to vám ponúka eshop Festina. V ponuke majú aj detské hodinky. Ďalšou výhodou je rýchle jednanie, spoľahlivosť a samozrejme aj možnosť vrátenia peňazí do 14 dní od vášho nákupu. Síce sú aktuálne moderné smart hodinky, no klasické hodinky budú vždy synonymom elegancie. Nezáleží, či sa jedná o pánske hodinky alebo dámske hodinky. Skutočne široká ponuka štýlových hodiniek, je presne to, čo na inhodinky.sk nájdete. Ak milujete hodinky, ste na správnom mieste. Festina - jediný eshop, ktorý nonstop tiká!

Obrázok


Festina kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre In Hodinky mimoriadne dôležitá. Festina zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín a v sobotu od 9 do 12 hodín. V prípade reklamácie kontaktujte zákaznícke centrum, kde vám predajú presné inštrukcie ako postupovať. Festina je aj na sociálnych sieťach. Sledujte Festina facebook a youtube. Sledujte aj Tipli tipy, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na Pandora náramky a rôzne pánske hodinky a dámske hodinky.

Obchody, kde vás odmeníme

O Festina

Zháňate kvalitné hodinky? Potom ste na správnom mieste. Internetový obchod Festina je tu práve pre vás. Kvalitné hodinky za super ceny. Rýchla doprava je samozrejmosťou. Chcete ušetriť ešte viac? Využite Festina zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Festina.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa