Fly Dubai

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Fly Dubai zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 0,75 % v obchode Fly Dubai

Platí do 20.10.2021

 
   

Doprajte si cesty po celom svete spolu s Flydubai. Dubajské nízkonákladové aerolínie lietajú do takmer stovky destinácií po celom...

O obchode Fly Dubai

Lietajte s Flydubai

Nízkonákladová letecká spoločnosť Flydubai vznikla v roku 2008 v Spojených arabských emirátoch. Aj keď nepatri pod slávne Emirates, táto spoločnosť pomáhala pri spúšťaní nízkonákladovej spoločnosti. Flydubai letenky sú lacné, ale služby spoločnosti sú na skutočne vysokej úrovni. Zarezervujte si svoje letenky a vyrazte na cesty, na ktoré nezabudnete.

Kúpte Flydubai letenky online

Hľadáte let do konkrétnej destinácie na konkrétny deň? Kliknite si na webové stránky flydubai.com. Do jednoduchého vyhľadávača stačí zadať miesto a termín odletu či príletu. Za okamih sa pred vami zobrazia všetky lety aj s cenou. Bookovanie a platba je jednoduchá a bezpečná, takže sa nie je čoho báť. Tak čo, už viete kam na výlet? S Fly dubai si svoju destináciu vyberiete na pár kliknutí.

Letenky do Dubaja

Vedeli ste, že spoločnosť že je možné pravidelne využiť leteckú linku Flydubai Bratislava smer Emiráty? Lieta sa pravidelne a táto letecká linka je skutočne využívaná. Vysnívaná dovolenka v Dubaji, na ktorú odletíte zo Slovenska nie je len sen, ale realita. Z Bratislavy sa lieta aj do Zanzibaru, na Goa, Srí Lanku, do Ománu či dokonca do Nepálu. Do tepla vám postačí príručná batožina a môžete vyraziť za minimálne ceny.

Flydubai lacné letenky

Vedeli ste, že pri nákupe leteniek Flydubai môžete ušetriť? Nakúpte cez Tipli a z každej letenky sa vám na účet vrátia späť až 0,8 %. Tipli cashback sa oplatí. Pri pravidelnom cestovaní tak ročne ušetríte slušné sumy peňazí. Kúpte dve letenky a prekvapte výletom svojho milovaného či milovanú. Naplánujte si exotickú dovolenku v Ománe, na Srí Lanke či v Kuwajte. Vyberajte si z 96 destinácií na flydubai.com.

 • Věděli jste, že v obchodě Flydubai můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Flydubai można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Fly Dubai

Doprajte si cesty po celom svete spolu s Flydubai. Dubajské nízkonákladové aerolínie lietajú do takmer stovky destinácií po celom svete. Lietať môžete dokonca aj z Bratislavy. Rezervujte si letenky a vyrazte za cestovateľským dobrodružstvom. Najlepšie zážitky, ktoré vám nikto nikdy nevezme, zažijete práve na cestách. Potešte dovolenkou v Spojených arabských emirátoch seba alebo prekvapte blízkych. Lietajte s Fly dubai.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  0,75 % späť z ceny nákupu v obchode Fly Dubai?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.