Obchody / Elektro a PC / fotolab.sk O fotolab.sk -

fotolab.sk

O obchode fotolab.sk

Fotolab ponuka

Fotolab, to nie sú len fotografie. Fotolab ponuka je oveľa bohatšia. Nechajte si vyhotoviť fotoobrazy, fotodarčeky v podobe vankúšika, hrnčeka, či obalu na mobil a to všetko, samozrejme, s fotkou vášho miláčika. Každý mesiac nová fotka? S kalendárom Fotolab žiadny problém. A najlepšie nakoniec. Prelistujte si Cewe fotoknihu a spríjemnite si deň najkrajšími spomienkami.

Navštívte Fotolab.sk

Internetový obchod Cewe Fotolab je prehľadne rozdelený do kategórii, v ktorých nájdete presne to, čo potrebujete. Pekné fotografie svojich blízkych dnes môžete mať naozaj na čomkoľvek. Nechajte sa inšpirovať tovarom, ktorý Fotolab ponúka a spríjemnite si domov skutočne originálnou fotografiou? Hľadáte originálny darček? S ponukou vo Fotolabe žiadny problém.

Fotoaparát z Fotolabu

Vo Fotolabe nájdete aj fotoaparát, ktorý hľadáre. Nakupujte u profesionálov. Sony, Nikon, Olympus. Tie najlepšie značky za najlepšie ceny. Spomienky stoja za to, aby ste si ich zaznamenávali s naozaj kvalitným fotoaparátom. Vyberte si výhodný set a okrem fotoaparátu získate aj príslušenstvo a robte fotky ako profesionál.

Fotolab predajne

Na Slovensku sa nachádza 14 Fotolab predajní. Kliknite na Fotolab.sk a zistite, či sa nejaká predajňa nachádza aj vo vašom meste. Fotolab Bratislava, Fotolab Košice a Fotolab Žilina určite nájdete. Využite infolinku a informujte sa o fotoaparátoch a fotoproduktoch, keď ich budete potrebovať. Nakupovať foto a príslušenstvo vo Fotolabe sa oplatí.

Fotolab plný zliav

Fotografie, fotokalendáre a fotodarčeky môžete mať za skvelé ceny. Čím viac fotografií si objednáte, tým nižšiu cenu za fotografiu dostanete. Sledujte Fotolab zľavy a o všetkých sa včas dozviete. Fotokniha Cewe za bezkonkurenčnú cenu urobí darček pod vianočným stromčekom celej rodine.

Fotolab leták

Chcete vedieť, čo je vo Fotolabe nové? Prelistujte si Fotolab leták a dozviete sa o aktuálnych novinkách, ale predovšetkým zľavách, ktoré vás potešia. So zľavami bude váš nákup ešte výhodnejší.

Věděli jste, že v obchodě Fotolab.czmůžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep Fotojoker.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O fotolab.sk

Fotolab je na slovenskom trhu už od roku 1995. Je súčasťou spoločnosti Cewe, ktorá dnes pôsobí v 24 krajinách Európy. Na Slovensku môžete navštíviť až 14 predajní. Vyberte si tú, ktorá vám je najbližšie. Najznámejším produktom je Cewe fotokniha, ktorá sa rýchlo stala známym a veľmi obľúbeným darčekom. Pekné chvíľky si chce občas pripomenúť každý.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod fotolab.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa