Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

GangstaGroup
5 %

GangstaGroup

www.gangstagroup.sk
Obľubujete pohodlnú urban módu? Fičíte si na značkách ako Karl Kani, Air Jordan, Ecko či Adidas? Najväčší výber hip-hop vecí majú v obchode GangstaGroup. Preferujete streetové veci, ktoré v sebe spájajú komfort a štýl? Nakupujte oblečenie, obuv a doplnky pohodlne online v e-shope GangstaGroup.sk. Trendová hip-hop móda pre dámy a pánov, to je GangstaGroup.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode GangstaGroup

GangstaGroup hip-hop móda

Obchod GangstaGroup bol založený už v roku 2006. Práve v tomto období na Slovensku začal stúpať dopyt po oblečení a obuvi hip-hop subkultúry. Za vyše 10-ročné pôsobenie na trhu predajca GangstaGroup začal s doručovaním tovaru po celom svete. Zároveň sa nešpecializuje len na svoj vlastný malopredaj, ale pôsobí aj ako dodávateľ produktov do mnohých iných predajní.

Kvalitná a štýlová urban móda od overených značiek ako New Era, New Balance, Nike, Wu-Tang a mnohých ďalších, je hlavným kľúčom úpsechu predajne GangstaGroup. Hip-hop móda, tenisky a doplnky od výmyslu sveta nájdete v obchode GangstaGroup.sk.

E-shop GangstaGroup.sk

Radi nakupujete cez internet? V e-shope GangsaGroup.sk si vyberiete krásne oblečenie za pár minút. Vaša objednávka bude doručená v najkratšom možnom čase. Ak by ste chceli zrýchliť nakupovanie, zavolajte si do kamennej výdajne GangstaGroup Senec. Vyberte si svoje oblečenie, obuv alebo čokoľvek iné z ponuky e-shopu GangstaGroup a do 10-tich minút vám tovar nachystajú. Ak preferujete nákupy v kamennej predajni, zastaviť sa môžete v obchode GangstaGroup Bratislava.

Pri výbere oblečenia nezabúdajte na vhodné módne doplnky ako šiltačky, ruksaky či hodinky. Práve tie váš look doladia do absolútnej dokonalosti a vy tak budete vyzerať ako hviezdy z videoklipov. Nahoďte sa do štýlu v e-shope GangstaGroup.sk.

GangstaGroup zľavy

Chcete pri nákupoch oblečenia ušetriť? Nezabudnite, že vždy je pre vás pripravená aktuálna GangstaGroup zľava, vďaka ktorej si môžete dopriať značkové kúsky za tie najlepšie ceny. Nezmeškajte už ani jednu výhodnú ponuku na nákup trendy vecí v e-shope GangstaGroup.sk. Sledujte pravidelne GangstaGroup leták. Kráčajte s dobou v super urban vecičkách za skvelé ceny od rokmi prevereného predajcu GangstaGroup.

Podobné obchody

Články

Novinky z Tipli #7

Nedeľa je dňom odpočinku. Preto dnes nič nerobte, vyložte si nohy a pokojne relaxujte. Raz do...
26.3.2017 Zobraziť článok

Čo môže ING Bank ponúknuť na Slovensku?

Pri slove banka, si každý predstaví klasickú pobočku a služby ako hypotéky, sporenia či bankové...
24.10.2018 Zobraziť článok

Chutné recepty zo zemiakov 5-krát inak!

To, čo vám doma nechýba, ani keď chladnička zíva prázdnotou, sú určite zemiaky. No a neverili by...
24.8.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1281 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo