Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

GangstaGroup zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % na všetko v obchode GangstaGroup

Platí do 24.07.2021

 
   

Obľubujete pohodlnú urban módu? Fičíte si na značkách akoKarl Kani, Air Jordan, Eckoči Adidas? Najväčší výber hip-hop vecí majú v...

O obchode GangstaGroup

GangstaGroup hip-hop móda

ObchodGangstaGroupbol založený už v roku 2006. Práve v tomto období na Slovensku začal stúpať dopyt po oblečení a obuvi hip-hop subkultúry. Za vyše10-ročné pôsobeniena trhu predajca GangstaGroup začal s doručovaním tovaru po celom svete. Zároveň sa nešpecializuje len na svoj vlastný malopredaj, ale pôsobí aj ako dodávateľ produktov do mnohých iných predajní.

Kvalitná a štýlová urban móda od overených značiek akoNew Era, New Balance, Nike, Wu-Tanga mnohých ďalších, je hlavným kľúčom úpsechu predajne GangstaGroup. Hip-hopmóda, tenisky a doplnky od výmyslu sveta nájdete v obchodeGangstaGroup.sk.

E-shop GangstaGroup.sk

Radi nakupujete cez internet? V e-shopeGangsaGroup.sksi vyberiete krásne oblečenie za pár minút. Vaša objednávka bude doručená v najkratšom možnom čase. Ak by ste chceli zrýchliť nakupovanie, zavolajte si do kamennej výdajneGangstaGroup Senec. Vyberte si svoje oblečenie,obuvalebo čokoľvek iné z ponuky e-shopu GangstaGroup a do 10-tich minút vám tovar nachystajú. Ak preferujete nákupy v kamennej predajni, zastaviť sa môžete v obchodeGangstaGroup Bratislava.

Pri výbere oblečenia nezabúdajte na vhodnémódne doplnkyakošiltačky, ruksakyčihodinky. Práve tie váš look doladia do absolútnej dokonalosti a vy tak budete vyzerať ako hviezdy z videoklipov. Nahoďte sa do štýlu v e-shope GangstaGroup.sk.

GangstaGroup zľavy

Chcete pri nákupoch oblečenia ušetriť? Nezabudnite, že vždy je pre vás pripravená aktuálnaGangstaGroup zľava, vďaka ktorej si môžete dopriaťznačkové kúskyza tie najlepšie ceny. Nezmeškajte už ani jednu výhodnú ponuku na nákup trendy vecí v e-shope GangstaGroup.sk. Sledujte pravidelneGangstaGroup leták. Kráčajte s dobou v super urban vecičkách zaskvelé cenyod rokmi prevereného predajcuGangstaGroup.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naGangstaGroup.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zFootshop.pl.

GangstaGroup zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na oblečenie, doplnky a obuv

23.07.2021 - Zľavový kupón 10 % možno využiť na oblečenie, doplnky a obuv.

Zľavový kupón 10% na oblečenie, doplnky a obuv

30.11.2020 - Zľavový kupón 10% možno využiť na oblečenie, doplnky a obuv.

Zľavový kupón 10 % na nákup

13.09.2020 - Zľavový kupón využijete v košíku obchodu

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O GangstaGroup

Obľubujete pohodlnú urban módu? Fičíte si na značkách akoKarl Kani, Air Jordan, Eckoči Adidas? Najväčší výber hip-hop vecí majú v obchodeGangstaGroup. Preferujete streetové veci, ktoré v sebe spájajú komfort a štýl? Nakupujte oblečenie, obuv a doplnky pohodlne online v e-shopeGangstaGroup.sk. Trendováhip-hop módapre dámy a pánov, to je GangstaGroup.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode GangstaGroup?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.