GAP

O obchode GAP

Módna a odevná značka GAP ponúka široký sortiment oblečenia a módnych doplnkov. GAP si v počiatkoch založenia dal za úlohu vytvoriť biznis zakladajúci si na hodnotách, ako sú rovnocennosť pohlaví, udržateľnosť a dostupnosť pre všetkých.

Sortiment GAP

Jednotlivé oddelenia v predajniach značky GAP sú rozdelené na pánske a dámske oddelenie, Gap Outlet, Gap Kids, GapBody a babyGap, ktoré oblieka úplne najmenšie detičky. Na ich predajniach a e-shope nájdete pohodlné oblečenie pre bežných ľudí každého veku. V skratke a jednoducho – značkou GAP sa oblečie celá rodina, a to od hlavy až po päty.

Obrázok

História

Spoločnosť GAP bola založená v roku 1969 manželmi Fisherovcami v San Franciscu v Amerike. Cieľom firmy bolo prísť na trh s džínsami, ktoré vás prinútia niečo robiť. Za päťdesiat rokov svojej existencie sa značka rozrástla o 7 ďalších, ako sú napríklad Banana Republic, Old Navy, Piperlime či Athleta. Aktuálnym prezidentom GAP je Glenn K. Murphy. Na svete dnes existuje cez 3 400 predajní tejto značky.

 • Vedeli ste, že značku Gap kúpite aj v Česku?

 • Vedeli ste, že značku Gap kúpite aj v Rumunsku?

GAP v slovenčine

Oficiálny e-shop predajne GAP je v angličtine, v slovenskom jazyku nie je dostupný. Ak však túžite po ich pohodlnom oblečení a neovládate anglický jazyk, pomôžeme vám. Kliknite na webovú stránku značky Gap s doménou .co.uk a prepnite si jazyk v kolónke Language v pravom hornom rohu. A je to hotovo – môžete nakupovať v slovenčine. 
Obchod GAP neexistuje ani v slovenskom jazyku a je potrebné využiť anglickú verziu.

GAP zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

GAP zľava 30 % na všetko počas Dní Marianne 2023

18.09.2023

Zľava 30% Dni Marianne

24.04.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O GAP

Internetový portál Gap.co.uk ponúka kvalitnú zahraničnú módu za dostupné ceny. Džínsy, bundy, legíny, tričká či pohodlné spodné prádlo je len časť ich širokého sortimentu. V GAP si na svoje príde naozaj každý! Trendy móda za dobrú cenu je presne to, čo v tomto e-shope nájdete. Tak na čo ešte čakáte?

GAP v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod GAP.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa