GAP

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

GAP zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 2,5 % na všetko v obchode GAP

Platí do 20.09.2021

 
   

Internetový portál Gap.co.uk ponúka kvalitnú zahraničnú módu za dostupné ceny. Džínsy, bundy, legíny, tričká či pohodlné spodné prádlo je len...

O obchode GAP

Módna a odevná značka GAP ponúka široký sortiment oblečenia a módnych doplnkov. GAP si v počiatkoch založenia dal za úlohu vytvoriť biznis zakladajúci si na hodnotách, ako sú rovnocennosť pohlaví, udržateľnosť a dostupnosť pre všetkých.

Sortiment GAP

Jednotlivé oddelenia v predajniach značky GAP sú rozdelené na pánske a dámske oddelenie, Gap Outlet, Gap Kids, GapBody a babyGap, ktoré oblieka úplne najmenšie detičky. Na ich predajniach a e-shope nájdete pohodlné oblečenie pre bežných ľudí každého veku. V skratke a jednoducho – značkou GAP sa oblečie celá rodina, a to od hlavy až po päty.

História

Spoločnosť GAP bola založená v roku 1969 manželmi Fisherovcami v San Franciscu v Amerike. Cieľom firmy bolo prísť na trh s džínsami, ktoré vás prinútia niečo robiť. Za päťdesiat rokov svojej existencie sa značka rozrástla o 7 ďalších, ako sú napríklad Banana Republic, Old Navy, Piperlime či Athleta. Aktuálnym prezidentom GAP je Glenn K. Murphy. Na svete dnes existuje cez 3 400 predajní tejto značky.

 • Vedeli ste, že značku Gap kúpite aj v Česku?

 • Vedeli ste, že značku Gap kúpite aj v Rumunsku?

GAP v slovenčine

Oficiálny e-shop predajne GAP je v angličtine, v slovenskom jazyku nie je dostupný. Ak však túžite po ich pohodlnom oblečení a neovládate anglický jazyk, pomôžeme vám. Kliknite na webovú stránku značky Gap s doménou .co.uk a prepnite si jazyk v kolónke Language v pravom hornom rohu. A je to hotovo – môžete nakupovať v slovenčine.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O GAP

Internetový portál Gap.co.uk ponúka kvalitnú zahraničnú módu za dostupné ceny. Džínsy, bundy, legíny, tričká či pohodlné spodné prádlo je len časť ich širokého sortimentu. V GAP si na svoje príde naozaj každý! Trendy móda za dobrú cenu je presne to, čo v tomto e-shope nájdete. Tak na čo ešte čakáte?

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode GAP?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.