GenePlanet

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

GenePlanet zľavové kupóny a zľavy < / h2 >

Peniaze späť 7,5 % v obchode GenePlanet

Platí do 27.11.2021

 
   

Zaujíma vás vaše telo až do takej miery, že o ňom chcete vedieť úplne všetko? Čo mu prospieva, čo mu naopak prekáža, v akom...

O obchode GenePlanet

Internetový stránka GenePlanet je popredným európskym poskytovateľom inovatívnych riešení zdravotnej starostlivosti a životného štýlu. GenePlanet sa špecializuje na preventívne genetické testy, ktoré sú určené pre koncového používateľa. Ponúka tiež klinické genetické testy, ktoré pomáhajú lekárom s terapeutickými postupmi, a krvné testy na sledovanie súčasného stavu jednotlivca. Na základe výsledkov testov sa poskytujú klientom informácie, ktoré im môžu pomôcť upraviť ich životný štýl a prijať opatrenia, ktoré poskytnú dodatočnú ochranu pred zdravotnými rizikami v dôsledku genetických predispozícií.

Aplikácia

Aplikácia GenePlanet je dostupná pre mobilné telefóny s operačným systémom Android aj iOS. V aplikácii nájdete podrobný prehľad o testoch, výsledkoch aj sledovanie vášho pokroku vo viacerých kategóriách.

GenePlanet test DNA

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +386 59 25 11 11 alebo napíšte na e-mailovú adresu support.si@geneplanet.com.

Sociálne siete

Činnosť spoločnosti GenePlanet môžete sledovať na týchto sociálnych sieťach:

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O GenePlanet

Zaujíma vás vaše telo až do takej miery, že o ňom chcete vedieť úplne všetko? Čo mu prospieva, čo mu naopak prekáža, v akom športe môžete vynikať, ale aj to, či vám hrozia vážne ochorenia? S testami od GenePlanet zistíte naozaj všetko!

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 7,5 % späť z ceny nákupu v obchode GenePlanet?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.