Zľavový kód GERBER

Doprava zdarma na noze-gerber.sk

 

Špecializovaný e-shop produktov značky Gerber, nakupujte u overeného predajcu a distribútora. Platí pri objednávke nad 50 €.

O obchode GERBER

Nože Gerber

Značka Gerber je známa po celom svete. Špičkové nože za super ceny. Eshop nože-gerber ponúka certifikované originálne výrobky za najlepšiu cenu na našom trhu. Ako bonus je možnosť osobného odberu v meste Ružomberok. Ostrieľaní pracovníci sú pripravení vám poradiť s výberom. Eshop s predajom nožov funguje už 3. rok, a tak sa o kvalitu nemusíte obávať. Siahnite po nožoch v TOP kvalite a určite nebudete ľutovať. Využijete ich v záhrade a aj v domácnosti. Krájanie, sekanie a rezanie bude vašim hobby!

nože-gerber ponuka

Nože Gerber doprava a platba

Internetový obchod Nože Gerber ponúka viaceré spôsoby dopravy a platby. K dispozícii máte bezplatný osobný odber na predajni v Ružomberku. Ďalej môžete využiť Nože-Gerber zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zdarma a množstvo zliav, kupónov a akcií.

Nože Gerber kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre internetový obchod Nože-Gerber mimoriadne dôležitá. Nože-Gerber zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +421 917 225 882, alebo mailom na info@noze-gerber.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 17 hodín a v sobotu od 9 do 12 hodín. Nože-Gerber predajňa sa nachádza v meste Ružomberok. Navštívte ju a nebudete ľutovať. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Nože-Gerber facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií, noviniek a tipov. Napríklad na jednoduché recepty z kuracieho mäsa.

nože-gerber výhody

Nože Gerber recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepšou odozvou pre samotný obchod. Navyše určtie veľmi dobre poslúžia aj ďalším zákazníkom, ktorí sa rozhodujú pre nákup. Príkladom spokojného zákazníka je aj pán Róbert, ktorý napísal:„Tovar bol veľmi dobre zabalený. Nielen, že nôž bol od výrobcu v tvrdom plaste ale dali to ešte do obálky z bublinkovej fólie. Maximálna spokojnosť s dodaním tovaru. Nie ako iný predajca, čo mi minule posielal hard disk za dvojnásobne vyššiu cenu a neunúval sa ho zabaliť do bublinkovej fólie, nechal to len tvrdý plast a obálka. Keď to došlo tak tvrdý plast bol na šrot... disk ešte ide, dokedy...? Tento predajca balí tovar poriadne. Rovnako je dobré, že posiela tovar cez zásielkovňu čo mi vyhovuje a nie každý to robí.“

GERBER zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavy 50 % na špičkové nože Gerber na noze-gerber.sk

31.12.2023

Obchody, kde vás odmeníme

O GERBER

Značka Gerber je známa po celom svete. Špičkové nože za super ceny. Eshop nože-gerber ponúka certifikované originálne výrobky za najlepšiu cenu na našom trhu. Ako bonus je možnosť osobného odberu v meste Ružomberok.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod GERBER.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa