Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

GIV sport zľavové kupóny a zľavy

Doprava zadarmo na GIV sport

+ 1 % naspäť z nákupu

Doprava zadarmo na GIVsport. Ak nakúpite v hodnote nad 100 €, za dopravu nemusíte zaplatiť ani cent. viac

Výpredaj na GIVsport na GIV sport

+ 1 % naspäť z nákupu
   

Využite výpredaj na GIV sport. Vybrané zľavnené produkty nájdete v kategórií Výpredaj na internetovej stránke. viac

O obchode GIV sport

Slovenský predajca GIVsport

Internetový obchod GIVsport za zaoberá predajom tovaru talianskej športovej značky GIVOVA. Je to rodinný podnik, ktorý u nás funguje už 3 roky a svojim zákazníkom prináša len to najlepšie. Kúpite tu kvalitné športové oblečenie, ktoré ocenia najmä hráči futbalu. Či už sa tomuto športu venujete rekreačne, alebo zháňate veci pre futbalové mužstvo, v obchode vám radi pomôžu.

GIV sport futbalové dresy

Najdôležitejším kúskom vo výbave každého futbalistu je futbalový dres. Dresy sú zaťažované, častokrát prané, a preto musia byť vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, ktoré vydržia vysokú záťaž. Zároveň musia byť pohodlné a dobre odvádzať pot. V eshope givsport.sk zoženiete dresy pre jednotlivcov, bránkárov aj celé mužstvá. Stačí si len vybrať. Navyše vám v obchode na dresy spravia aj potlač podľa požiadaviek.

GIVsport bundy a oblečenie

Futbal je šport, ktorý sa hrá prakticky celoročne. Práve preto sa najmä v chladných mesiacoch vo výbave zídu poriadne teplé zimné bundy. Okrem búnd v obchode k dresom doladíte aj teplákové súpravy a celé vybavenie. Pri tréningoch určite oceníte rozlišovacie dresy, špeciálne futbalové ponožky, šiltovky, ale aj športové tašky a rôzne ďalšie doplnky, ktoré sa zídu každému profi aj amatérskemu futbalistovi.

GIVsport výhodné nákupy

Futbalová výbava nie je lacným špásom. Najmä tá kvalitná a značková. Dobrou správou je, že v eshope GIVsport môžete nakupovať lacnejšie. Využite cashback a z každého nákupu dostanete späť na účet 2,5 % z ceny nákupu. A to sa oplatí. Nakúpte nové futbalové vychytávky pre seba, svoj tím či priateľov ako darček. Doprajte si kvalitu od talianskej značky GIVOVA.

 • V podobném eshopu můžete nakoupit také na Čechách. Podívejte se na A3SPORT.cz.
 • Podobny sklep Intersport.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Recenzie GIV sport

5.0

Lubomir K.

07.12.2020 5.0

Veľmi dobrý eshop

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O GIV sport

Nakupujte kvalitné kúsky zo sveta športového oblečenia. Presne tie prináša obľúbený slovenský predajca športového oblečenia GIVsport. Všetko potrebné na šport zoženiete pohodlne pod jednou strechou. Kúpte si poriadne futbalové dresy a ďalšie vybavenie na futbal od značky GIVOVA na jednom mieste. Väčšina tovaru je dostupná skladom.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1 % späť z ceny nákupu v obchode GIV sport?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.