Obchody, kde vás odmeníme

golierik.sk zľavové kupóny a zľavy

Doprava zadarmo na Golierik.sk

 

Neplaťte za vyzdvihnutie ani doručenie! Stačí aby vaša objednávka presiahla 15 €. viac

O obchode golierik.sk

Golierik

Najpohodlnejšia čistiareň v Bratislave spraví všetko pre váš komfort. Od vyzdvihnutia vášho oblečenia priamo u vás doma, cez následné vyčistenie a končiac až doručením späť k vám v čas, ktorý vám najviac vyhovuje. Nezáleží či chcete dať vyčistiť oblečenie pre deti, luxusný oblek, posteľnú bielizeň, či športové oblečenie. Čistiareň Golierik je tu pre vás s expresným servisom už do 36 hodín od vyzdvihnutia. Golierik - všetko pre vašu spokojnosť.

golierik bratislava

Golierik doprava a platba

Vďaka expresnému doručeniu a maximálnej orientácii na zákazníka je doručenie aj platba skutočným komfortom. Za vyzdvihnutie a doručenie zaplatíte 5 €, v prípade záujmu o expresné doručenie si priplatíte ešte 25 % z ceny. Chcete ušetriť? Sledujte Golierik zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zdarma a iné akcie a super ponuky. Možností platby je viacero a všetky sú bez dodatočného poplatku. Je tak iba na vás, ktorú zvolíte.

golierik výhody

Golierik kontakty

K dispozícii vám je aj Golierik zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky na 0911 090 404, alebo mailom na info@golierik.sk. Skúsení pracovníci z Golierik.sk sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 20 hodín. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Golierik.sk facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Napríklad ako ušetriť.

O golierik.sk

Najpohodlnejšia čistiareň v Bratislave spraví všetko pre váš komfort. Od vyzdvihnutia vášho oblečenia priamo u vás doma, cez následné vyčistenie a končiac až doručením späť k vám v čas, ktorý vám najviac vyhovuje.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod golierik.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.