GSM Shop zľavové kupóny a zľavy

O obchode GSM Shop

GSM shop

Spoločnosť GSM shop vznikla v roku 2002. Už takmer 20 rokov teda pôsobí na trhu s elektronikou. Zápal pre moderné technológie tam bol už od úplného začiatku. Množstvo kvalitných prvkov a podporných služieb, ktoré vaše nakupovanie uľahčia sú taktiež samozrejmosťou. Nezáleží, či zháňate nové elektro, alebo iba power banku. Najmä kvalitný servis a náhradné diely k množstvu elektroniky patria medzi najväčšie výhody internetového obchodu gsm-shop.sk GSM shop tu je pre vás!

gsm shop výhody

GSM shop doprava a platba

Internetový obchod GSM shop ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Na výber máte medzi kuriérskou službou UPS za poplatok 3,50 € pri objednávke do 1 kilogramu. Pri väčších váhach treba počítať s vyšším poštovným Za dobierku si priplatíte 1,20 €. K dispozícii je aj osobný odber na predajni v Bratislave. Dostupné sú všetky bežné spôsoby platby. Chcete ušetriť? Sledujte GSM shop zľavy, kde nájdete kupón na dopravu zdarma a množstvo zliav, akcií a super ponúk.

gsm shop ponuka

GSM shop kontakty

Pre zákazníkov je pripravený špičkový zákaznícky servis. GSM shop zákaznícke centrum vám je k dispozícii telefonicky na +421 911 972 973, alebo mailom na gsm@gsm-shop.sk. Kontaktovať ich môžete v pracovné dni od 9 do 17 hodín. GSM shop predajňa a odberné miesto sa nachádza na ulici Stará Vajnorská 37 / vchod E v Bratislave. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. GSM shop facebook, kde nájdete super novinky, tipy a triky. Napríklad na nadupané mobily do 250 €.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku datart.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku mediaexpert.pl.

Podobné obchody

O GSM Shop

Spoločnosť GSM shop vznikla v roku 2002. Už takmer 20 rokov teda pôsobí na trhu s elektronikou. Zápal pre moderné technológie tam bol už od úplného začiatku. Množstvo kvalitných prvkov a podporných služieb, ktoré vaše nakupovanie uľahčia sú taktiež samozrejmosťou.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod GSM Shop.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.