Obchody / Elektro a PC / happyfoto O happyfoto -

happyfoto

O obchode happyfoto

Online fotošpecialista Happy foto.sk

Obľúbený foto odborník Happy foto je dostupný aj v online verzii ako e-shop. Kliknite si na stránky Happy foto.sk a objednajte si služby z pohodlia domova. Nemusíte nikam chodiť a objednané fotky vám prídu až domov. Okrem toho si môžete dať vyrobiť krásny fotoobraz, fotokalendár alebo fotoknihu. Fantázii sa medze nekladú.

Happyfoto

Vrátenie tovaru

Keďže sú produkty v Happy Foto vytvárané podľa presných požiadaviek zákazníka, nie je možné ich do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť. V prípade poškodenia alebo straty filmu vo fotolaboratóriu počas spracovania, e-shop uhradí len materiálnu hodnotu zaslaného neexponovaného filmu. Akékoľvek iné náhrady škôd nie sú poskytované.

Happy foto sa zaujíma o ekológiu

Životné prostredie môžete jednoducho ovplyvniť aj vy sami. Spoločnosť Happy foto sa taktiež zaujíma o ekológiu. Happy foto nakupuje vždy bezporuchové stroje, zariadenia a triedi všetok odpad. Podobne organizuje aj školenia pre svojich zamestnancov, aby sa aj oni zapájali do tejto skvelej iniciatívy. Happy foto spolu so spoločnosťou Natur-Pack garantuje zákazníkom spätný odber odpadov z obalov. Podobne sa s touto spoločnosťou podiela aj na triedení, zbere, zvoze a na následnom využití odpadu. Istotou je aj medzinárodný certifikát EN ISO 14 001, ktorý má ich laboratórium už od roku 1996.

Happyfoto.sk

Happy foto aplikácia

Happy foto ponúka až 3 druhy aplikácii. Offline, online a mobilnú aplikáciu. Každá má svoje výhody. Offline aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť do svojho počítača a naplno využívať aj bez pripojenia na internet nájdete na stránke happyfoto.sk. Online aplikácia dostupná vo webovom prehliadači vám taktiež umožňuje upravovať vaše fotografie a projekty. Ak chcete pracovať na telefóne, stiahnite si mobilnú aplikáciu Happy foto. Jej prostredie je dokonale prispôsobené pre mobilné telefóny. Dostupná je pre Android aj iOS. Všetky aplikácie sú absolútne zadarmo. Rozhodne stoja za vyskúšanie. Svoje fotografie tak upravíte jednoducho na počkanie.

Happy foto zľavy

Chcete nakupovať výhodne? Nezabúdajte využívať Happy foto zľavy. Všetky produkty, ktoré svojim zákazníkom Happy foto prináša, môžete nakupovať za akciové ceny. Ušetrite svoje ťažko zarobené peniaze. Nezabúdajte ani na Happy foto leták, v ktorom sa vždy dozviete najnovšie informácie o tom, aká aktuálna akcia zrovna v Happy foto prebieha.

 •  V podobnom obchode môžete nakupovať aj v Česku na Empik.cz.
 • V Poľsku nakupujte na Empik.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O happyfoto

Máte doma kopec súborov s fotkami z dovolenky, osláv či výletov? Dajte si ich vytlačiť alebo si nechajte zhotoviť obľúbenú fotoknihu, ktorá bude navždy slúžiť ako pamiatka. Obľúbený predajca Happy foto vám s tým ochotne pomôže. Na webe Happy foto.sk si pohodlne z domu objednáte tlač fotografii a fotky vám prídu až k vám domov.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod happyfoto.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa