Zľavy až 18 % na Hausmarket

Platí do 18.08.2020

+ zľavy a kupóny

Využite zľavy až 18 % na Hausmarket. viac

Zľava - 18 % na záhradný elektrický vysávač Bosch na Hausmarket

Platí do 18.08.2020

+ zľavy a kupóny

ZÁHRADNÝ ELEKTRICKÝ VYSÁVAČ/FÚKAR BOSCH ALS 25 kúpite práve teraz len za 83,33 €. viac

O obchode Hausmarket

Hausmarket.skje eshop zameraný nadielňu, domácnosť a záhradu. Nájdete tu náradie a príslušenstvo pre dielňu akoelektrické náradieameraciu technikuznačiek Bosch, Hitachi, Makita a Einhell. V sekciidomácnosťnájdete príslušenstvo pre domáce spotrebiče a v sekciizáhradasú kosačky, reťazové píly, záhradné náradie a mnoho iného.

Chcete sa staťdomácim majstromv okamžiku? Hausmarket si pre vás pripravilvŕtací skrutkovačBOSCH PSR 12 za skvelú cenu. Jar už klope na dvere- pripravte vašuzáhraduna príjemné večerné posedenia, či už s blízkymi alebo s kamarátmi. Na Hausmarket.sk nájdetezáhradný nábytokpodľa vašich predstáv. Nastavte si cenovú hladinu, značku a iné vlastnosti a Hausmarket vám nájde pre vás presneto čo hľadáte.

Podobné obchody

O Hausmarket

Hausmarket.sk dielňu, domácnosť a záhradu elektrické náradie meraciu techniku domácnosť záhrada

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o zľavy a kupóny späť z ceny nákupu v obchode Hausmarket?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.