Hegen

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Hegen zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode Hegen

Platí do 25.10.2021

 
   

Internetový obchod Hegen ponúka športové pomôcky a potreby tej najvyššej kvality. Zo širokej ponuky si vyberie naozaj každý. Chcete pri nákupe...

O obchode Hegen

Internetový obchod Hop-sport ponúka fitness príslušenstvo a produkty za skvelé ceny. Nájdete tu všetko do fitka, ale aj športové vybavenie a príslušenstvo do domácnosti a záhrady. Samozrejmosťou sú skvelé ceny. V ponuke nájdete aj populárnu značku Hegen, ktorá je zárukou kvality. Využite napríklad Hegen zľavový kód, vďaka čomu výrazne ušetríte. 

hopsport stroje

Hop-sport.sk

Internetový obchod Hop-sport ponúka široké portfólio športového oblečenia, strojov a doplnkov. K dispozícii je pánske športové oblečenie, dámske športové oblečenie a aj detské športové oblečenie. Podobne to je aj s obuvou. Nájdete tu vhodnú obuv takmer pre každý šport. Ďalšou z výhod Hop-sport.sk je záruka originálneho tovaru. Eshop Hopsport spolupracuje výhradne iba s osvedčenými dodávateľmi a certifikovanými výrobcami. Nemusíte sa tak obávať, že by tovar nebol najvyššej možnej kvality. Všetko do fitka na jednom mieste a ešte niečo navyše! Ak hľadáte kvalitné stroje a príslušenstvo na cvičenie, opäť ste na správnom mieste. Neveríte? Vyskúšajte a zaručene nebudete ľutovať!

hopsport fitness

Hegen kontakty

K dispozícii vám je aj Hegen zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete mailom. Skúsení pracovníci z Hop-sport.sk sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícke centrum, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Hop-sport, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Hop-sport môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Kaja-sport môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Hegen zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 %

31.08.2020 - 10% na produkty z kategórie záhradný nábytok. Zľavový kupón využijete v košíku obchodu

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Hegen

Internetový obchod Hegen ponúka športové pomôcky a potreby tej najvyššej kvality. Zo širokej ponuky si vyberie naozaj každý. Chcete pri nákupe ušetriť? Využite Hegen zľavový kód a stiahnite cenu na úplne dno.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Hegen?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.