Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Home Credit práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Adrop.sk.

Zľavový kupón 4 € na zážitky na adrop.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Doprajte si najlepšie zážitky a ušetrite. Kód zadajte v košíku. viac

O obchode Home Credit

Home Credit produkty

Home Credit poskytuje bankovéslužby, ako súpôžičky, konsolidáciu pôžičiek, šikovnú kartu,nákup na splátkyaauto na splátky. Správa financií Home Credit je pre vás, keď ste v núdzi. Prirevolvingovom úverena kartu splácate mesačne koľko si zvolíte, splátku raz ročne si môžete odložiť a za vybavenie a vedenie nezaplatíte ani cent. Ak potrebujete znížiť splátky, výhodný je pre vás produktkonsolidácia pôžičiek.

Sošikovnou kartouod Home Credit využijete širokú škáluasistenčných služieb, ktoré vám pomôžu v núdzi. U vybraných partnerov nakupujteso zľavou 10 %a 3 výbery z bankomatov na svete máte každý mesiac bez poplatku. Nakupovať môžete s Home Credit aj na splátky v5765 obchodoch. Neváhajte preto využiť ajHome Credit zľavy, vďaka ktorým na vašom nákupe ušetríte.

Home Credit pôžička

Požičajte sivýhodnú pôžičkuod Home Credit. Od 400 eur, až do 700 eur. Rýchlo a jednoducho. Peniaze dostanetedo druhého dňaod podpisu zmluvy.Home Credit kalkulačka, ktorú nájdete na hlavnej stránke homecredit.sk, vám pomôže vypočítať mesačnú splátku podľa výšky pôžičky. Pri úvere 1600 eur budú vaše minimálneHome Credit splátkyvo výške 45 eur. O pôžičku môžete požiadať zaslaním formuláru na webovej stránke alebo kontaktovaťHome Credit telefonicky. Pozrite si ajHome Credit letákya dozviete sa viac o produktových novinkách.

Výhodná je ajHome Credit pôžičkana kúpu nového automobilu. Home Credit spolupracuje so406 predajcamipo celom Slovensku, pričom poskytuje úver od 1000 eur, s voliteľnou dobou splácania od 2 do 7 rokov. Oauto na splátkymôžu požiadaťfyzické a právnické osobys možnosťou doplnkových služieb: havarijnépoistenie auta,povinné zmluvné poisteniea poistenie ideal benefit.

Home Credit kontakt

Home Credit je tu pre vás, aby vám poskytolvšetky potrebné informácie, zodpovedal na vaše otázky a pripomienky.Home Credit email: posta@homecredit.sk,Home Credit kontakt: 0850 111 118.Pobočky Home Creditnájdete v Bratislave (OC Retro, Nevädzová 6), Košiciach (OC Cassovia, Pri prachárni 4) a v Žiline (OC Mirage, Nám. A. Hlinku 7B).

V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naHome Credit.

Podobny sklepGENERALImamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Home Credit

Home Credit Slovakia je jedným z popredných poskytovateľov spotrebného financovania na Slovensku. Ponúka viaceré úverové produkty, ako je nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. Home Credit Slovakia je členom skupiny Home Credit.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Home Credit.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.