Obchody / Služby / Home Credit O Home Credit -

Home Credit

O obchode Home Credit

Skupina Home Credit je globálnym poskytovateľom financovania pre koncových zákazníkov. K tomu samozrejme využíva najmodernejšie technológie. Home Credit bol založený v Českej republike, ktorá je dodnes jeho domovským trhom. Ak hľadáte flexibilnú pôžičku, ktorú vybavíte jednoducho a rýchlo, tak ste na správnom mieste.

Home Credit

Home Credit vám ponúka skutočne neobmedzené možnosti. Potrebujete nové elektro, no nemáte naň peniaze? Je tu rýchla pôžička od Home Credit. Zháňate dovolenku na splátky? Opäť vám pomôže Home Credit. Vypovedalo vám službu staré auto? Kúpte nové spoločne s Home Credit. Možnosti, ktoré vám ponúka sú skutočne neobmedzené.

Home Credit kontakt

Starostlivosť o zákazníkov je pre Home Credit na prvom mieste. Home Credit kontaktné údaje sú dostupné priamo na webe Home Credit. Home Credit zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Ďalšou z možností je návšteva jednej z pobočiek, či komunikácia prostredníctvom sociálnych sietí. Pozrite sa napríklad na Home Credit facebook a zaručene nebudete ľutovať.

Obchody, kde vás odmeníme

O Home Credit

Home Credit Slovakia je jedným z popredných poskytovateľov spotrebného financovania na Slovensku. Ponúka viaceré úverové produkty, ako je nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. Home Credit Slovakia je členom skupiny Home Credit.

Home Credit v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Home Credit.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa