Zľavový kód Hotels.com

Špeciálne ponuky na Hotels.com

 
 

Hotels.com | Porovnajte si ponuky hotelov.

O obchode Hotels.com

Radi si užívate more, opaľovanie, potápanie alebo si radšej doprajete dobrú lyžovačku a čerstvý horský vzduch? Nech už sú vaše predstavy o perfektnej dovolenke akékoľvek, jedno majú spoločné. Po fantasticky prežitom dni sa potrebujete niekde poriadne vyspať a oddýchnuť si. Na Hotels.com nájdete to pravé ubytovanie pre váš pobyt. Ak nazbierate 10 nocí, získate 1 noc zdarma. Ušetriť dokonca môžete s Tajnými cenami po registrácií alebo s Hotels.com zľavy.

Hotels.com porovnávač cien ubytovania

Hotels.com ponúka statisíce výhodných ponúk ubytovania vo viac než 200 krajinách sveta. Stačí si len vybrať z ponuky, ktorá je vám blízka. Výlety po metropolách alebo last minute ponuky. Na stránke Hotels.com zadajte dátum plánovaného pobytu, typ ubytovacieho zariadenia a potom už len pohodlne vyberajte podľa vašich kritérií a porovnávajte ceny. Rezervujte si ubytovanie na hotels com, ktoré najviac zodpovedá vašim požiadavkám.

hotels.com rezervácia

Hotels.com svet

Výhodné ponuky nájdete v obľúbených destináciách sveta, kam patrí Praha, Paríž, Londýn, Budapešť, Rím, New York, Madrid, Barcelona alebo Andorra. S Hotels.com precestujte celý svet. Stiahnite si aplikáciu do mobilu a rezerváciu môžete uskutočniť aj na cestách. Pozrite si Hotels.com letáky, aby vám neušla žiadna cenovo výhodná akcia.

Hotels.com Slovensko

Nielen ubytovanie booking ponúka to najlepšie z ubytovania u nás doma, ale aj Hotels.com. Vyberáte dovolenku na Slovensku? Či už hľadáte ubytovanie v Martine, v Liptovskom Mikuláši, Banskej Štiavnici alebo Poprade, na Hotels.com ste na správnej adrese. Neviete, kam na výlet? Inšpirácie nájdete aj v Tipli magazíne, v časti Dovolenka.

hotels.com výhody

Nechajte si poradiť

Pokiaľ si niečím ohľadom vašej rezervácie nie ste istý, podporu Hotels.com môžete kontaktovať telefonicky 24 hodín denne na čísle 026862 2089. Telefonát prebieha v angličtine a je účtovaný za bežnú cenu hovoru.

Vyberte a rezervujte si svoje ubytovanie ešte výhodnejšie. Ak nakúpite na Hotels.com cez Tipli, získate ako odmenu caschback až 2 % späť!

 • V tomto obchode môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Hotels.com.
 • V tomto obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Hotels.com.
 • V tomto obchode môžete nakúpiť aj v Rumunsku, pozrite sa na Hotels.com.

Hotels.com zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 8 %

30.06.2021

Zľavový kupón 8 % na ubytovanie na Hotels.com

31.05.2020

Zľavový kupón 8 % na ubytovanie na Hotels.com

31.03.2020

Zľavový kupón až 8 % na ubytovanie na Hotels.com

31.12.2020

1 bonusová noc zadarmo na Hotels.com

29.06.2020

Výhodnejšie tajné ceny na Hotels.com

29.06.2020

Ako uplatniť zľavové kupóny na Hotels.com

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Hotels.com. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú Hotels.com zľavové kupóny? Pozrite sa na postup ako uplatniť zľavové kupóny Hotels.com a začnite ihneď šetriť. 

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší Hotels.com zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Hotels.com uplatniť.

hotels.com kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Hotels.com, kde nájdete širokú ponuku ubytovania.

hotels.com zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Rezervovať“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Použiť kupón“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

hotels.com kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Hotels.com?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu.

Recenzie Hotels.com

Peet

12.09.2017 5.0

Dobrý rezervačný systém. Odmeny fungujú na 2,6 percenta len ich treba nekonečne dlho urgovať.

Obchody, kde vás odmeníme

O Hotels.com

Výhodné ponuky a zľavy na rezerváciu hotelov, od luxusných hotelov po cenovo výhodné ubytovanie, to všetko nájdete na jednej stránke. Vaše kroky by mali viesť na Hotels.com. Porovnávajte a rezervujte si to najvýhodnejšie ubytovanie bez rezervačných poplatkov, so službami zákazníkov 24 hodín denne a objavujte nové miesta po celom svete!

Hotels.com v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Hotels.com.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa