Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

HotelVoucher zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % na všetko v obchode HotelVoucher

Platí do 09.05.2021

 
   

Nové letné šaty vám už dávno visia v skrini, dovolenku od šéfa máte odsúhlasenú a jediné, čo ostáva zariadiť je ... viac

O obchode HotelVoucher

Máte radi cestovanie, spoznávanie nových miest alebo potrebujete relax? HotelVoucher.sk vám tieto zážitky môže sprostredkovať a získate najlepšiu možnú cenu na ubytovanie v luxusných hoteloch.

HotelVoucher ubytovanie v Európe

V ponuke HotelVoucher nájdete ubytovanie v hoteloch a hotelových reťazcoch v centre a na okraji hlavných miest alebo v menších mestách s krásnou prírodou. Široká ponuka ubytovacích zariadení sa sústreďuje hlavne v Maďarsku, Rakúsku, Taliansku, Amsterdame, Poľsku alebo môžete navštíviť našich západných susedov do hlavného mesta Prahy a užiť si krásny pobyt v okúzľujúcom meste. Nemáte chuť cestovať ďaleko? Naplánujte si krásny pobyt na Slovensku. Hotely sú väčšinou zaradené do kategórie 4 a 5 hviezdičiek, ale nájdu sa aj 3 hviezdičkové hotely pre menej náročných hostí. Užite si romantickú dovolenku v lete pri mori alebo na lyžovačke v Talianskych Alpách.

Potrebujete si oddýchnuť od rušného prostredia? Cez HotelVoucher si môžete zakúpiť kupón do vybraných kúpeľných zariadení alebo sa nechajte rozmaznávať na wellness pobyte pre dve osoby na tri alebo viac nocí.

hotelvoucher zľavy

HotelVoucher služby

Ubytovania cez HotelVoucher.sk sa nemusíte báť, pretože si svojich poskytovateľov pravidelne kontroluje. U každej ponuky je zobrazený podrobný popis s mapou miesta, kde sa nachádza hotel. Dokonca si môžete vybrať a doobjednať doplnkové služby, ktoré poskytujú jednotlivé ponuky. Štandardnými službami v cene kupónu sú stravovacie služby, deti do 3 rokov zadarmo, wifi pripojenie, parkovacie miesto, ďalšie doplnkové služby alebo zľavy na vybrané služby. Po registrácií vám bude doručený email, kde nájdete zľavový kupón HotelVoucher a rezerváciu svojho vysneného oddychu si dohodnete priamo s hotelom.

Na portáli HotelVoucher.sk si vyberie každý svoju vysnenú dovolenku za priaznivé ceny. Neváhajte a prezrite si ich ponuku!

Nezabudnite aj na cashback vo výške až 2,5 % z nákupu! Šetrite ešte viac spolu s Tipli.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na ehotel.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na kuptravel.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O HotelVoucher

Nové letné šaty vám už dávno visia v skrini, dovolenku od šéfa máte odsúhlasenú a jediné, čo ostáva zariadiť je ubytovanie? S portálom HotelVoucher.sk to predsa nie je žiaden problém!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode HotelVoucher?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.