HotelVoucher

O obchode HotelVoucher

Máte radi cestovanie, spoznávanie nových miest alebo potrebujete relax? HotelVoucher.sk vám tieto zážitky môže sprostredkovať a získate najlepšiu možnú cenu na ubytovanie v luxusných hoteloch.

HotelVoucher ubytovanie v Európe

V ponuke HotelVoucher nájdete ubytovanie v hoteloch a hotelových reťazcoch v centre a na okraji hlavných miest alebo v menších mestách s krásnou prírodou. Široká ponuka ubytovacích zariadení sa sústreďuje hlavne v Maďarsku, Rakúsku, Taliansku, Amsterdame, Poľsku alebo môžete navštíviť našich západných susedov do hlavného mesta Prahy a užiť si krásny pobyt v okúzľujúcom meste. Nemáte chuť cestovať ďaleko? Naplánujte si krásny pobyt na Slovensku. Hotely sú väčšinou zaradené do kategórie 4 a 5 hviezdičiek, ale nájdu sa aj 3 hviezdičkové hotely pre menej náročných hostí. Užite si romantickú dovolenku v lete pri mori alebo na lyžovačke v Talianskych Alpách.

Cez HotelVoucher si môžete zakúpiť kupón do vybraných kúpeľných zariadení alebo sa nechajte rozmaznávať na wellness pobyte pre dve osoby na tri alebo viac nocí.

hotelvoucher zľavy

HotelVoucher služby

Ubytovania cez HotelVoucher.sk sa nemusíte báť, pretože si svojich poskytovateľov pravidelne kontroluje. U každej ponuky je zobrazený podrobný popis s mapou miesta, kde sa nachádza hotel. Dokonca si môžete vybrať a doobjednať doplnkové služby, ktoré poskytujú jednotlivé ponuky. Štandardnými službami v cene kupónu sú stravovacie služby, deti do 3 rokov zadarmo, wifi pripojenie, parkovacie miesto, ďalšie doplnkové služby alebo zľavy na vybrané služby. Po registrácií vám bude doručený email, kde nájdete zľavový kupón HotelVoucher a rezerváciu svojho vysneného oddychu si dohodnete priamo s hotelom.

Na portáli HotelVoucher.sk si vyberie každý svoju vysnenú dovolenku za priaznivé ceny. Neváhajte a prezrite si ich ponuku.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na ehotel.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na kuptravel.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O HotelVoucher

Nové letné šaty vám už dávno visia v skrini, dovolenku od šéfa máte odsúhlasenú a jediné, čo ostáva zariadiť je ubytovanie? S portálom HotelVoucher.sk to predsa nie je žiaden problém!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod HotelVoucher.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa