HotelVoucher
2,5 %

HotelVoucher

www.hotelvoucher.sk
Nové letné šaty vám už dávno visia v skrini, dovolenku od šéfa máte odsúhlasenú a jediné, čo ostáva zariadiť je ubytovanie? S portálom HotelVoucher.sk to predsa nie je žiaden problém!

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka Chynoradska Talajkova PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina Kútna Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode HotelVoucher

Máte radi cestovanie, spoznávanie nových miest alebo potrebujete relax? HotelVoucher.sk vám tieto zážitky môže sprostredkovať a získate najlepšiu možnú cenu na ubytovanie v luxusných hoteloch.

HotelVoucher ubytovanie v Európe

V ponuke HotelVoucher nájdete ubytovanie v hoteloch a hotelových reťazcoch v centre a na okraji hlavných miest alebo v menších mestách s krásnou prírodou. Široká ponuka ubytovacích zariadení sa sústreďuje hlavne v Maďarsku, Rakúsku, Taliansku, Amsterdame, Poľsku alebo môžete navštíviť našich západných susedov do hlavného mesta Prahy a užiť si krásny pobyt v okúzľujúcom meste. Nemáte chuť cestovať ďaleko? Naplánujte si krásny pobyt na Slovensku. Hotely sú väčšinou zaradené do kategórie 4 a 5 hviezdičiek, ale nájdu sa aj 3 hviezdičkové hotely pre menej náročných hostí. Užite si romantickú dovolenku v lete pri mori alebo na lyžovačke v Talianskych Alpách.

Potrebujete si oddýchnuť od rušného prostredia? Cez HotelVoucher si môžete zakúpiť kupón do vybraných kúpeľných zariadení alebo sa nechajte rozmaznávať na wellness pobyte pre dve osoby na tri alebo viac nocí.

HotelVoucher služby

Ubytovania cez HotelVoucher.sk sa nemusíte báť, pretože si svojich poskytovateľov pravidelne kontroluje. U každej ponuky je zobrazený podrobný popis s mapou miesta, kde sa nachádza hotel. Dokonca si môžete vybrať a doobjednať doplnkové služby, ktoré poskytujú jednotlivé ponuky. Štandardnými službami v cene kupónu sú stravovacie služby, deti do 3 rokov zadarmo, wifi pripojenie, parkovacie miesto, ďalšie doplnkové služby alebo zľavy na vybrané služby. Po registrácií vám bude doručený email s kupónom a rezerváciu svojho vysneného oddychu si dohodnete priamo s hotelom.

Na portáli HotelVoucher.sk si vyberie každý svoju vysnenú dovolenku za priaznivé ceny. Neváhajte a prezrite si ich ponuku!

 • Výhodní ubytování můžete najít i v Česku, podívej se na ehotel.cz.
 • Podobny sklep kuptravel.pl w Polsce.

Podobné obchody

Články

Booking Extranet: Staňte sa súčasťou Booking.com

Vlastníte hotel alebo iné ubytovacie zariadenie, ktoré by ste radi ponúkli cestovateľom z celého...
29.3.2018 Zobraziť článok

Komfort a luxus za pár eur: Ako ušetriť na lístkoch…

Užite si dokonalý komfort pri cestovaní! Nastaviteľné pohodlné sedadlá, zabudovaná obrazovka s...
24.3.2018 Zobraziť článok

4 skvelé tipy na nezabudnuteľné wellness pobyty

Načerpať energiu, zabudnúť na okolitý zhon a ponoriť sa do nekonečnej oázy pokoja. Nemusí to byť...
1.3.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1134 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.