Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Hýbej se chytře zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 10,02 % na všetko v obchode Hýbej se chytře

Platí do 25.07.2021

 
   

Ako získať pevné a pružné telo, lepšiu kondíciu a väčšiu odolnosť voči stresu? Možno nie ste športový talent, ale aj napriek tomu...

O obchode Hýbej se chytře

Aby ste mali pevné a pružné telo a udržali si stabilnú váhu, nemusíte sa trápiť hodiny v posilňovni alebo vo fitness. Môžete si ušetriť čas a cvičiť v pohodlí domova alebo za domom, v čase, ktorý vám vyhovuje a tempom, ktoré odpovedá vašej súčasnej kondícii a časovým možnostiam. To všetko vďaka online športovému kurzu v obchode Hýbej se chytře.

Hýbej se chytře: Online pohybový kurz

V online kurze Hýbej se chytře budete postupovať krok za krokom od úplných základov. K dispozícii sú video návody s různými cviky a športovými aktivitami a tiež veľa motivácie. Nemusíte nič vymýšľať a hľadať, stačí len spustiť lekciu a splniť pripravené úlohy pre daný deň.

Výhody obchodu Hýbej se chytře

Využitie online kurzu Hýbej se chytře prináša veľa ďalších výhod. Každý týždeň dostanete nové série cvikov pripravené na mieru vašej aktuálnej fyzickej kondícii a navyše nemusíte nikam chodiť ani dochádzať. Kue kurzu také získate individuálny tréningový plán na celý rok.

S Tipli cvičíte ešte lacnejšie

Nakupujte s portálom Tipli a odmena vás neminie. Vďaka cashbacku získate späť časť peňazí, ktoré miniete za svoj nákup na internete. V obchode Hýbej se chytře tak ušetríte až 15 %. A to sa vyplatí!

 • Věděli jste, že v obchodě Hýbej se chytře můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w W podobnym sklepie ABC Fitness można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Hýbej se chytře

Ako získať pevné a pružné telo, lepšiu kondíciu a väčšiu odolnosť voči stresu? Možno nie ste športový talent, ale aj napriek tomu máte nárok cítiť sa dobre, zdravo a fit. A s tým vám pomôže obchod Hýbej se chytře vďaka pohybovému online kurzu. A navyše získate individuálny tréningový plán na celý rok. Začať cvičiť nikdy nebolo ľahšie.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 10,02 % späť z ceny nákupu v obchode Hýbej se chytře?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.