Interia

O obchode Interia

Internetový obchod Interia ponúka kvalitný kancelársky nábytok za dostupné ceny. Produkty sú rozdelené do dvoch základných tematických skupín. Nábytok Express a nábytok Wels, pričom z každej skupiny si viete vyskladať plnohodnotnú kanceláriu. Nespornou výhodou je aj fakt, že Interia nábytok je vo veľkej väčšine skladom, a tak je okamžite po vašej objednávka pripravený na odoslanie a doručovanie prostredníctvom kuriéra. Je už len na vás, pre ktorú tematickú skupinu sa rozhodnete. Pri oboch sa však môžete spoľahnúť až na 5 ročnú záruku, ktorú dostávate automaticky pri zakúpení produktu. Výnimku tvoria iba kancelárske stoličky, na ktoré platí iba 3 ročná záruka. No aj v tomto prípade ide o výrazné predĺženie štandardnej záručnej doby, ktorá je bežne len 24 mesiacov. Interia teda ukazuje, že kvalite svojho nábytku plne dôveruje. Presvedčte sa aj vy na Interia.sk. Pokiaľ si zo širokej ponuky nevyberiete, tak sa určite pozrite na ďalšie obchody z kategórie Domácnosť a záhrada na Tipli.

Ako ušetriť na Interia.sk

Interia.sk má vo svojej ponuke viaceré produkty v akcii. Práve takto jednoducho dokážete pri nákupe kancelárskeho nábytku ušetriť. Stačí si vybrať produkt v akcii a vložiť ho do nákupného košíka. Ušetriť môžete aj na doprave. Interia doprava zdarma je k dispozícii pre objednávky nad 300 €. Hoci sa suma môže zdať na prvý pohľad pomerne vysoká, tak pri zariaďovaní kancelárie určite miniete násobne viacej, a tak sa dá povedať, že takmer každé zariaďovanie kancelárie s Interia je s dopravou zdarma. Určite sa nezabudnite prihlásiť ani na odber newsletteru, aby vám tie najlepšie ponuky chodili priamo na vašu emailovú adresu. Takto vám naozaj nič neunikne.

Obrázok

Interia zákaznícke centrum

V prípade akýchkoľvek problémov sa neváhajte obrátiť na Interia zákaznícke centrum. Využiť môžete kontaktný formulár na webe Interia.sk, telefónne číslo +421 911 707 115, prípadne emailovú adresu office@interia.sk. Ochotní pracovníci vám zaručene poradia aj s výberom tých správnych produktov, tak ich určite neváhajte kontaktovať.

Interia zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava Interia 20 % na kancelársky nábytok

21.03.2023

Ako ušetriť v Interia?

Vybrané produkty na webe Interia eshop môžu byť v zľave. Ušetriť môžete aj na doprave. Interia eshop doprava zdarma je k dispozícii pri objednávke nad 300 €.

Čo ponúka Interia eshop?

Interia eshop sa sústredí najmä na kancelársky nábytok. K dispozícii je aj výroba na mieru.

Akú dlhú záruku ponúka Interia?

Interia eshop ponúka záruku až 5 rokov na nábytok a až 3 roky na kancelárske stoličky.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Interia

Interia zľavový kód nie je k dispozícii. Stále však môžete ušetriť, ak zvolíte produkty, ktoré sú práve v akcii alebo využijete dopravu zdarma pri vyššej hodnote objednávky.

Obchody, kde vás odmeníme

O Interia

Interia ponúka kvalitný kancelársky nábytok za dostupné ceny. Pozrite sa aj vy na web Interia.sk a vyberte si nový nábytok do školy, či do kancelárie. Spoľahnúť sa môžete na 5 ročnú záruku a aj na doručenie domov kuriérom.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Interia.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa