Zľavový kód IT Academy

Výhodné kurzy na IT Academy

 
 

Prezrite si ponuku kurzov rôznych kategórií a využite ich nákup za skvelé ceny na IT Academy.

O obchode IT Academy

IT Academy je akreditované vzdelávacie centrum, ktoré ťa naučí ako efektívne žiť v dnešnom svete informačných technológii. Najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Vyberte si z ponuky až 299 kvalitných kurzov.

Hľadáte si novú, alebo lepšie platenú prácu? Chcete zlepšiť produktivitu svojej práce, alebo sa len niečo nové naučiť? Zúčastnite sa 1-2 dňových intenzívnych počítačových kurzov z oblasti kancelárskych balíkov, tvorby internetových stránok, programovania alebo marketingu.

Toto všetko a ešte omnoho viac vám ponúka IT Academy za skvelé ceny. Skúsení lektori, ktorí vás prevedú vzdelávacími kurzami budú vašim štartom do nového života. Prvotriedne služby za príjemné ceny. IT Academy je naozaj špička na slovenskom trhu.

IT Academy

Sledujete programy o varení a kulinárske súťaže a v duchu si prajete, aby ste sa v kuchyni dokázali tiež tak šikovne obracať? Logicky sa prihlásite na kurz varenia. Čo ale keď chcete zmeniť svoj život a posunúť svoje IT schopnosti na úplne iný level? Prihlásite sa do IT Academy. Po absolvovaní niektoré z kurzov zaručene dosiahnete, že elektronika bude vašim priateľov. Posuňte sa vo svete neobmedzených možností a absolvujte kurz IT Academy za skvelé ceny. Chcete ich stiahnuť ešte nižšie? Využite IT Academy zľavový kupón.

IT Academy kurzy

IT Academy kontakty

IT Academy prevádza sa nachádza v Bratislave. Prevádzka IT Academy Košice už nefunguje. Pokiaľ ste z východu Slovenskej republike nemusíte zúfať. IT Academy kurzy sú k dispozícii aj online. Pripravený je pre vás aj prvotriedny zákaznícky servis. Stará sa oň IT Academy zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo emailom. Volajte alebo píšte v prípade rôznych otázok ohľadom stavu vašej online objednávky kurzu. Pracovná doba zákazníckej podpory je v pracovné dni od 9 do 16 hodín.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Suri.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na InBook.pl.

IT Academy zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Novinky na IT Academy

07.12.2020

Obchody, kde vás odmeníme

O IT Academy

IT Academy je akreditované vzdelávacie centrum, ktoré ťa naučí ako efektívne žiť v dnešnom svete informačných technológii. Najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Vyberte si z ponuky až 299 kvalitných kurzov.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod IT Academy.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa