Obchody / Móda a obuv / IVROSE.com O IVROSE.com -

IVROSE.com

O obchode IVROSE.com

Internetový obchod IVRose.com je popredným medzinárodným predajcom oblečenia, doplnkov a spodného prádla pre ženy. V menšom množstve tu samozrejme nájdete aj obuv a doplnky do domácnosti. Malý raj na zemi pre všetky dámy. Široká ponuka, skvelé ceny a rýchla doprava. K tomu všetkému aktuálne módne trendy, ako by ste nakupovali v najznámejších obchodoch po celom svete. Pravidelne môžete využívať aj IVRose zľavy, vďaka čomu výrazne ušetríte. K dispozícii je aj IVRose doprava zdarma a v ojedinelých prípadoch a pri špeciálnych akciách sa oplatí využiť IVRose zľavový kupón. Tak na čo ešte čakáte? Nakupovanie na IVRose.com je úplne jednoduché.

Ako vybrať správnu veľkosť?

Pravdepodobne najťažšia otázka pri nákupe online. Je jedno či sa jedná o tričká, šaty, topánky alebo spodné prádlo. Tipli vám ponúka rady, ako najpresnejšie odmerať čísla, ktoré sú pri výbere často najdôležitejšie.

Tabuľky zvyčajne pracujú s hodnotami ako obvod pása, obvod hrude a obvod hrudníka. Ako sa však správne zmerať?

 • Obvod pása - Odmerajte si najužšiu časť vášho pásu
 • Obvod bokov - Odmerajte si vašu najširšiu časť bokov (na vrchnej časti vašich stehien)
 • Obvod hrude - Odmerajte si vašu najširšiu oblasť hrude na prsiach

A na záver všeobecná rada. Ak bežne nosíte napríklad veľkosť M, tak je viac ako pravdepodobné, že vám bude veľkosť M sedieť aj v eshope IVRose. Ak by aj nie, tovar vám radi vymenia do 30 dní od vytvorenia objednávky. Nemáte sa skutočne čoho obávať!

IVRose šaty

IVRose kontakty

Neviete si rady s nákupom? Nedorazil tovar tak ako mal? Na tieto ale aj mnohé ďalšie vaše otázky je pripravená odpoveď IVRose zákaznícka podpora. Kontaktovať ju môžete najmä pomocou sociálnych sietí. IVRose facebook, instagram, twitter a mnohé ďalšie sociálne siete sú pre vás k dispozícii nonstop. Na komunikáciu využite určite anglický jazyk. S dorozumením by nemal byť problém. Ďalšou možnosťou je IVRose aplikácia, ktorá je dostupná pre iOS a aj pre Android. Stiahnuť si ju môžete bezplatne a navyše pri nákupe cez ňu môžete získať dodatočnú zľavu.

Nakúpte v eshope IVRose cez Tipli a získajte cashback až 5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Chic me.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Orsay.

IVROSE.com zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 15 %

28.02.2022

Doprava zdarma na celú objednávku

31.12.2021

Ako uplatniť zľavové kupóny na IVROSE.com

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode IVRose. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny IVRose? Pozrite sa na postup ako uplatniť IVRose zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na ivrose.com uplatniť.

ivrose kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

ivrose zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Add to bag“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Select“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Use“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

ivrose.com kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na IVRose?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu.

Obchody, kde vás odmeníme

O IVROSE.com

Internetový obchod IVRose ponúka široký výber dámskeho oblečenia, doplnkov, spodného prádla a ešte omnoho viac. Skutočný raj na zemi pre všetky dámy, ženy a dievčatá. Vyberie si skutočne každá! Chcete ušetriť? Využite IVRose zľavový kód.

IVROSE.com v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod IVROSE.com.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa