Obchody / Služby / J&T Banka O J&T Banka -

J&T Banka

O obchode J&T Banka

J&T Banka história

Finančná skupina J&T na našom trhu funguje už od konca 90-tych rokov. Samotná J&T Banka vznikla v Českej republike a neskôr bola otvorená aj na Slovensku. Špecializáciou banky je portfólio investičných produktov. Sem patrí termínovaný vklad, investičné vklady, fondy či dlhopisy. Je to banka, ktorá výjde v ústrety aj tomu najnáročnejšiemu klientovi. Zverte svoje peniaze finančnému žralokovi a zhodnoťte ich na maximum.

J&T Banka termínovaný vklad

Bankový produkt termínovaný vklad patrí dlhodobo k najvýhodnejším na slovenskom trhu. Miera zhodnotenia vašich peňazí sa odovdzuje od dĺžky trvania vkladu. Čím dlhšie banka vaše financie spravuje, tým väčšie zhodnotenie na vás čaká. Je to vlastne niečo ako výhodné sporenie. Investovať môžete aj do fondov. V banke vám poradia či sú pre vás vhodnejšie stabilné fondy, alebo môžete trošku zariskovať a zvoliť dynamickejšie fondy s vyšším rizikom, ale väčšou mierou zhodnotenia.

J&T pobočky

Prvá pobočka banky J&T bola otvorená v Starom Smokovci vo vysokých Tatrách. Okrem nej nájdete pobočku aj v Košiciach a v Bratislave v Riverparku, kde sa nachádza samotná centrála banky. Otváracie hodiny a presné adresy nájdete na webe J&T Banka.sk. V prípade záujmu o informácie o jednotlivých produktoch môžete volať aj na infolinku 0800 900 500 v pracovné dni medzi 8:00 a 18:00.

J&T letáky

Chceli by ste vždy vedieť čo nové J&T Banka prináša? Nezabudnite sledovať pravidelne J&T Banka leták. Už nikdy tak nezmeškáte žiadnu horúcu informáciu o výhodných ponukách v prvotriednej finančnej inštitúcií J&T. Investujte, sporte, myslite do budúcnosti. Zverte svoje peniaze do rúk odborníkov a zhodnoťte ich bezpečne a naklepšie ako to ide.

J&T Banka produkty

 • termínovaný vklad
 • fondy
 • investičné zlato
 • dlhopisy
 • investičný vklad

 • Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučit Wüstenrot.
 • Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.
 • Obchody, kde vás odmeníme

  O J&T Banka

  Komplexný pohľad na majetok, prvotriedne poradenské služby v oblasti investovania. Presne to vám prináša J&T Banka. Zhodnoťte svoje peniaze s pomocou odborníkov. Zriaďte si termínovaný vklad, investujte do fondov, myslite do budúcnosti. Bežné banky vám poskytnú bežno produkty, J&T však prináša komplexný prístup prispôsobený individuálnym potrebám každého klienta.

  J&T Banka v iných krajinách

  Presmerovanie prebehlo úspešne.

  Pripísanie odmeny na váš účet

  Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

   Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

   Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

   Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

  Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod J&T Banka.

  Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

  Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

  - alebo -
  Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
  Máte už účet? Prihláste sa