O obchode Jipro

Internetový obchod Jipro ponúka kvalitné prútené výrobky za mimoriadne dostupné ceny s expresným doručením. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Jipro zľavový kód a šetrite ešte viac. K dispozícii je aj cashback od Tipli.

Jipro

Jipro spríjemní každý interiér. Splní vám túžbu po krásnom a útulnom bývaní. Eshop Jipro ponúka výrobky za výnimočné ceny! Jipro zľavy sú toho dôkazom. Každej jednej objednávke venujú pracovníci obchodu maximálnu starostlivosť a zaručujú služby na vysokej úrovni. Obchod si dáva záležať na kvalite a tiež na tom, aby ukázal najzaujímavejšie novinky a inšpirácie. Tie najväčšie hity potom ponúka v kategórii najpredávanejšie.

Obrázok

Jipro kontakty

V prípade akýchkoľvek problémov môžete kontaktovať Jipro zákaznícke centrum. K dispozícii vám je na telefónnom čísle v pracovné dni od 7 do 22 hodín a cez víkend od 8 do 20 hodín. Nonstop vám je k dispozícii emailová adresa. Obe tieto cesty môžete využiť na kontaktovanie Jipro zákazníckej podpory v prípade reklamácie. Rozhodne odporúčame pozrieť sa aj na sociálne siete. Jipro facebook a instagram vás rozhodne zaujmú.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Decodoma.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Dekoracja domu.

Obchody, kde vás odmeníme

O Jipro

Internetový obchod Jipro ponúka kvalitné prútené výrobky za mimoriadne dostupné ceny s expresným doručením. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Jipro zľavový kód a šetrite ešte viac. K dispozícii je aj cashback od Tipli.

Kategórie obchodov

Jipro v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Jipro.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa