Joyshoetique.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Joyshoetique.com zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6 % v obchode Joyshoetique.com

Platí do 25.10.2021

 
   

Internetový obchod Joyshoetique je rajom pre milovníkov módy. Vyberte si zo širokej ponuky dámskej a pánskej módy, pridajte ...

O obchode Joyshoetique.com

Internetový obchod Joyshoetique ponúka veľké množstvo trendy oblečenia, obuvi a módnych doplnkov za skvelé ceny. K dispozícii sú aj rôzne zľavy a akcie. Stačí si prezrieť Joyshoetique zľavy, kde nájdete všetko podstatné ako napríklad Joyshoetique zľavový kód. Vylepšite svoj šatník trendy kúskami za bezkonkurenčné ceny spolu s Joyshoetique.

joyshoetique doplnky

Joyshoetique

Vitajte vo svete exkluzívnej dámskej a pánskej módy! Popredný európsky predajca luxusnej bielizne a oblečenia Joyshoetique je k dispozícii aj pre slovenský trh. Celosvetovo najobľúbenejšie značky za výbornú cenu v už zaručenej kvalite. Odlíšte sa od ostatných vlastným štýlom a zažiarte. Nikdy nestarnúca rifľová móda, či móda pre mladých. Alternatív je obrovské množstvo. Výber je len na vás. Buďte jedinečný! Joyshoetique - top značky za top ceny.

Trendy od hlavy po päty s Joyshoetique

K trendovému outfitu z Joyshoetique si môžete dokúpiť krásne a štýlové módne doplnky. Nájdete tam kabelky na každú udalosť, čiapky, šiltovky, peňaženky, slnečné okuliare či hodinky, aby ste boli všade načas a štýlovo. Vyskladať kompletný outfit nebolo nikdy jednoduchšie. Joyshoetique nezabúda ani na vaše nôžky, v eshope si vyberiete aj štýlové topánky a tenisky.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Factcool môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Bibloo môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Joyshoetique.com

Internetový obchod Joyshoetique je rajom pre milovníkov módy. Vyberte si zo širokej ponuky dámskej a pánskej módy, pridajte Joyshoetique zľavový kód a stiahnite cenu na dno.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode Joyshoetique.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.