Obchody / Jožko.sk O Jožko.sk -

Jožko.sk

O obchode Jožko.sk

Zľavový portál Jožko.sk

Chcete si dopriať to najlepšie, ale vždy vás odradia vysoké ceny? Vyskúšajte zľavový portál Jožko.sk. Predajca sústredí rozličné služby a produkty na jednom mieste, takže už viac nemusíte hľadať na mnohých stránkach. Zľavy sa pohybujú v desiatkach eur, ale akcie sú časovo obmedzené, preto netreba s nákupom váhať. Nakupujte pobyty, masáže, darčeky či výlety za tie najlepšie ceny. Už nemusíte mať výčitky len kvôli tomu, že si doprajete.

Jožko.sk cestovanie a zľavy

Našetrili ste si peniaze, ale váhate či minúť všetko za jeden víkend? Doprajte si výhodný predĺžený víkend či wellness pobyt za super cenu? Zľavový portál Jožko ponúka výhodné wellness pobyty. Tie sú ako stvorené pre zamilované páriky či kamošky, ktoré si chcú užiť pár dni relaxu. Okrem toho s Jožko.sk môžete tiež vycestovať do okolitých krajín ako Maďarsko, Česko, Rakúsko a spoznať ich krásy.

Gastrozážitky s Jožko.sk

Patríte medzi fajnšmekerov, ktorí si potrpia na fantastické jedlo? Radi varíte? Nakupujte všetky vychytávky na varenie výhodnejšie. Pomôcky na grilovanie, ochutnávku vína a mnohé ďalšie v závisloti od ponuky môžu byť vaše oveľa lacnejšie ako by vyšli v bežných obchodoch. Nakupujte s rozumov na Jožko.sk.

Ušetrine maximum s Jožkom

Nákupy na Jožko.sk sa oplatia za každých okolností. Vedeli ste že môžete ušetriť ešte viac? Využite cashback a dostanete späť peniaze z každého jedného nákupu. Nákupy tak budú ešte výhodnejšie a vy si môžete dopriať oveľa viac ako keby nakupujete v bežných obchodoch. S portálom plným zliav Jožko.sk môžete cestovať, relaxovať, variť, nakupovať darčeky a mnoho ďalšieho za fantastické ceny.

 • Věděli jste, že v podobném obchodě Slevňuj.cz můžete nakoupit také v Čechách?
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Groupon.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O Jožko.sk

Hoďte všetky starosti za hlavu a doprajte si oddych, ktorý vás nakopne poriadnou dávkou novej energie. Zľavový portál Jožko.sk je vašim parťákom ve chvíľach, kedy sa chcete odreagovať . Lákavé sú najmä ceny, keďže Jožko zľavy dosahujú výšku, o akej sa vám ani nesnívalo. Nájdete tu všetko od wellness pobytov, spotrebného tovaru až po zážitky.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Jožko.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa