Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Kika

Založenie spoločnosti KIKA sa datuje do roku 1973, kedy vznikol úplne nová koncepcia. Výsledok? V súčasnosti žne KIKA úspech na trhu svojim predajom kompletného sortimentu nábytku a bytových doplnkov, ktoré zodpovedajú trendu moderného bývania. Dostala sa aj za hranice Slovenska. Kika nábytok prevádzkuje obchodné domy v Rakúsku a v strednej a východnej Európe. Je jednotkou na trhu, o čom svedčí fakt, že od roku 2013 sa stala súčasťou medzinárodnej skupiny Steinhoff, ktorý je najväčším obchodníkom s nábytkom na svete.

Rozsiahly servis pre zákazníkov

Kika nábytok zahŕňa viac ako 30 000 položiek v rôznych cenových a sortimentových kategóriách, vrátane Kika zľave či akciovej cene? Aj to všetko nájdete pod jednou strechou – v KIKA nábytku!

Spoločnosť sa riadi heslom „Všetko pod jednou strechou“, ktoré napovedá o rozsiahlom servise pre zákazníkov. Máte záujem o montáž tovaru či šitie záclon? Potrebujete si zapožičať dodávku na prepravu tovaru? Alebo vám nemá kto spraviť vodovodné a elektrické inštalácie? Žiadny problém! So všetkým vám pomôže KIKA! Ak ste po výbere širokého množstva nábytku vysmädli a chcete si oddýchnuť, aj na to KIKA myslí a vo vybraných obchodných domoch prevádzkuje reštaurácie s kaviarňou aj detské kútiky.

Predajne na Slovensku

Na Slovensku prevádzkuje KIKA 5 predajní: v Bratislave, v Nitre, v Banskej Bystrici, v Košiciach a v Poprade. Otváracie hodiny sú viac než priaznivé pre zákazníkov. Svoje dvere nábytkárska spoločnosť otvára cez pracovné dni i víkendy, od 9:00-21:00 alebo od 10:00-20:00.

Kika eshop na zariadenie bytu

Pre milovníkov krásneho bývania a zároveň hodnotný zdroj inšpirácie. Na to slúži Kika eshop, v ktorom prezentuje tisícky položiek nábytku a bytových doplnkov. Zo širokej ponuky si tak môžu vyberať zákazníci zo všetkých kútov Slovenska. Kika disponuje spoľahlivým servisom, vďaka ktorému doručí tovar kdekoľvek na Slovensku už do troch pracovných dní. E-shop ponúka viacero variantov dopravy aj platby vrátane možnosti vyzdvihnutia tovaru priamo v predajniach KIKA na Slovensku. Súčasťou webového portálu je aj služba e-commerce. Stačí pár klikov a byt máte zariadený novými kúskami pre svoj domov.

Aby toho nebolo málo, zákazníci majú na webovej stránke k dispozícii blog, kde KIKA radí, ako zariadiť svoj byt. Pomôže aj v takých situáciách, kedy si neviete rady so správnym matracom pre sladké sny alebo poradí, ako si vybrať sedačku do obývačky.

 • Věděli jste, že v obchodě Kika můžete nakoupit i v Česku?

 • Podobny sklep Fabryka Form mamy dla ciebie przygotowany w Polsce

O Kika

Všade dobre, doma najlepšie! S nábytkárskou spoločnosťou KIKA to platí dvojnásobne. Pomôže vám skrášliť svoje hniezdočko. Dovoľte Kika nábytku vstúpiť do vášho domova. Nebudete ľutovať. Priestory domova akoby šibnutím čarovného prútika premení na moderný dizajn.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Kika.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.