Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Kika

Kika

www.kika.sk/shop/sk/kikask
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »

Všade dobre, doma najlepšie! S nábytkárskou spoločnosťou KIKA to platí dvojnásobne. Pomôže vám skrášliť svoje hniezdočko. Dovoľte Kika nábytku vstúpiť do vášho domova. Nebudete ľutovať. Priestory domova akoby šibnutím čarovného prútika premení na moderný dizajn.

O obchode Kika

Založenie spoločnosti KIKA sa datuje do roku 1973, kedy vznikol úplne nová koncepcia. Výsledok? V súčasnosti žne KIKA úspech na trhu svojim predajom kompletného sortimentu nábytku a bytových doplnkov, ktoré zodpovedajú trendu moderného bývania. Dostala sa aj za hranice Slovenska. Kika nábytok prevádzkuje obchodné domy v Rakúsku a v strednej a východnej Európe. Je jednotkou na trhu, o čom svedčí fakt, že od roku 2013 sa stala súčasťou medzinárodnej skupiny Steinhoff, ktorý je najväčším obchodníkom s nábytkom na svete.

Rozsiahly servis pre zákazníkov

Kika nábytok zahŕňa viac ako 30 000 položiek v rôznych cenových a sortimentových kategóriách, vrátane domácich potrieb či potrieb do záhrady. Najširšia ponuka od praktických doplnkov až po komplexné hightech riešenie. To je KIKA! Nájdete v nej zariadenie pre obývačku, spálňu, jedálňu, predsieň, ale aj pre pracovňu či do záhrady. Ak chcete len nejaké dekorácie do bytu, aj v tomto prípade sa môžete obrátiť na KIKU. Hľadáte sedačky, komody, skrine, koberce či postele? Ešte k tomu v Kika zľave či akciovej cene? Aj to všetko nájdete pod jednou strechou – v KIKA nábytku!

Spoločnosť sa riadi heslom „Všetko pod jednou strechou“, ktoré napovedá o rozsiahlom servise pre zákazníkov. Máte záujem o montáž tovaru či šitie záclon? Potrebujete si zapožičať dodávku na prepravu tovaru? Alebo vám nemá kto spraviť vodovodné a elektrické inštalácie? Žiadny problém! So všetkým vám pomôže KIKA! Ak ste po výbere širokého množstva nábytku vysmädli a chcete si oddýchnuť, aj na to KIKA myslí a vo vybraných obchodných domoch prevádzkuje reštaurácie s kaviarňou aj detské kútiky.

Predajne na Slovensku

Na Slovensku prevádzkuje KIKA 5 predajní: v Bratislave, v Nitre, v Banskej Bystrici, v Košiciach a v Poprade. Otváracie hodiny sú viac než priaznivé pre zákazníkov. Svoje dvere nábytkárska spoločnosť otvára cez pracovné dni i víkendy, od 9:00-21:00 alebo od 10:00-20:00.

Kika eshop na zariadenie bytu

Pre milovníkov krásneho bývania a zároveň hodnotný zdroj inšpirácie. Na to slúži Kika eshop, v ktorom prezentuje tisícky položiek nábytku a bytových doplnkov. Zo širokej ponuky si tak môžu vyberať zákazníci zo všetkých kútov Slovenska. Kika disponuje spoľahlivým servisom, vďaka ktorému doručí tovar kdekoľvek na Slovensku už do troch pracovných dní. E-shop ponúka viacero variantov dopravy aj platby vrátane možnosti vyzdvihnutia tovaru priamo v predajniach KIKA na Slovensku. Súčasťou webového portálu je aj služba e-commerce. Stačí pár klikov a byt máte zariadený novými kúskami pre svoj domov.

Aby toho nebolo málo, zákazníci majú na webovej stránke k dispozícii blog, kde KIKA radí, ako zariadiť svoj byt. Pomôže aj v takých situáciách, kedy si neviete rady so správnym matracom pre sladké sny alebo poradí, ako si vybrať sedačku do obývačky.

 • Věděli jste, že v obchodě Kika můžete nakoupit i v Česku?

 • Podobny sklep Fabryka Form mamy dla ciebie przygotowany w Polsce

Podobné obchody

Články

Prečo je nosenie detí v šatke hit medzi…

Ako každá správna mamička ste už určite postrehli, že hitom posledných rokov je nosenie detí v...
10.7.2018 Zobraziť článok

Vieme, kde sa dá kúpiť detská trampolína…

Chcete, aby vaše deti trávili krásne letné dni zábavou a pohybom na čerstvom vzduchu? V tom...
17.8.2018 Zobraziť článok

Aliexpre, Aliexpres, Aliexpress.sk -…

AliExpress vznikol v roku 2010 a patrí pod svetoznámu skupinu Alibaba. Združuje tisíce predajcov,...
15.5.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo