Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 7 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Kika

Kika

www.kika.sk/shop/sk/kikask
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »

Všade dobre, doma najlepšie! S nábytkárskou spoločnosťou KIKA to platí dvojnásobne. Pomôže vám skrášliť svoje hniezdočko. Dovoľte Kika nábytku vstúpiť do vášho domova. Nebudete ľutovať. Priestory domova akoby šibnutím čarovného prútika premení na moderný dizajn.

O obchode Kika

Založenie spoločnosti KIKA sa datuje do roku 1973, kedy vznikol úplne nová koncepcia. Výsledok? V súčasnosti žne KIKA úspech na trhu svojim predajom kompletného sortimentu nábytku a bytových doplnkov, ktoré zodpovedajú trendu moderného bývania. Dostala sa aj za hranice Slovenska. Kika nábytok prevádzkuje obchodné domy v Rakúsku a v strednej a východnej Európe. Je jednotkou na trhu, o čom svedčí fakt, že od roku 2013 sa stala súčasťou medzinárodnej skupiny Steinhoff, ktorý je najväčším obchodníkom s nábytkom na svete.

Rozsiahly servis pre zákazníkov

Kika nábytok zahŕňa viac ako 30 000 položiek v rôznych cenových a sortimentových kategóriách, vrátane domácich potrieb či potrieb do záhrady. Najširšia ponuka od praktických doplnkov až po komplexné hightech riešenie. To je KIKA! Nájdete v nej zariadenie pre obývačku, spálňu, jedálňu, predsieň, ale aj pre pracovňu či do záhrady. Ak chcete len nejaké dekorácie do bytu, aj v tomto prípade sa môžete obrátiť na KIKU. Hľadáte sedačky, komody, skrine, koberce či postele? Ešte k tomu v Kika zľave či akciovej cene? Aj to všetko nájdete pod jednou strechou – v KIKA nábytku!

Spoločnosť sa riadi heslom „Všetko pod jednou strechou“, ktoré napovedá o rozsiahlom servise pre zákazníkov. Máte záujem o montáž tovaru či šitie záclon? Potrebujete si zapožičať dodávku na prepravu tovaru? Alebo vám nemá kto spraviť vodovodné a elektrické inštalácie? Žiadny problém! So všetkým vám pomôže KIKA! Ak ste po výbere širokého množstva nábytku vysmädli a chcete si oddýchnuť, aj na to KIKA myslí a vo vybraných obchodných domoch prevádzkuje reštaurácie s kaviarňou aj detské kútiky.

Predajne na Slovensku

Na Slovensku prevádzkuje KIKA 5 predajní: v Bratislave, v Nitre, v Banskej Bystrici, v Košiciach a v Poprade. Otváracie hodiny sú viac než priaznivé pre zákazníkov. Svoje dvere nábytkárska spoločnosť otvára cez pracovné dni i víkendy, od 9:00-21:00 alebo od 10:00-20:00.

Kika eshop na zariadenie bytu

Pre milovníkov krásneho bývania a zároveň hodnotný zdroj inšpirácie. Na to slúži Kika eshop, v ktorom prezentuje tisícky položiek nábytku a bytových doplnkov. Zo širokej ponuky si tak môžu vyberať zákazníci zo všetkých kútov Slovenska. Kika disponuje spoľahlivým servisom, vďaka ktorému doručí tovar kdekoľvek na Slovensku už do troch pracovných dní. E-shop ponúka viacero variantov dopravy aj platby vrátane možnosti vyzdvihnutia tovaru priamo v predajniach KIKA na Slovensku. Súčasťou webového portálu je aj služba e-commerce. Stačí pár klikov a byt máte zariadený novými kúskami pre svoj domov.

Aby toho nebolo málo, zákazníci majú na webovej stránke k dispozícii blog, kde KIKA radí, ako zariadiť svoj byt. Pomôže aj v takých situáciách, kedy si neviete rady so správnym matracom pre sladké sny alebo poradí, ako si vybrať sedačku do obývačky.

 • Věděli jste, že v obchodě Kika můžete nakoupit i v Česku?

 • Podobny sklep Fabryka Form mamy dla ciebie przygotowany w Polsce

Podobné obchody

Články

5 tipov ako si zariadiť ideálnu spálňu od…

Často podceňovaná a pritom taká dôležitá. Presne takou miestnosťou v každom domove je spálňa....
22.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1350 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo