Obchody / klubzdravia.sk O klubzdravia.sk -

klubzdravia.sk

O obchode klubzdravia.sk

Klub zdravia

Obchod Klubzdravia.sk vznikol v roku 1990, a už od začiatku sa špecializuje na predaj špičkových produktov najvyššej kvality z oblasti špecifických výživových doplnkov. Všetky produkty, ktoré nájdete na klubzdravia sú od inovatívnych spoločností, ktoré svojimi novými technologickými výskumami dosahujú lepšiu účinnosť každým novým produktom. Novoročné chudnutie je skutočne hračka s výživovými doplnkami od klubzdravia.sk. Vitamíny na imunitu, riešenie menštruačných problémoch, detoxikácia organizmu a starostlivosť o duševné zdravie. To je len malá ochutnávka zo širokého spektra produktov, ktoré Klub zdravia ponúka. Určite sa oplatí vyskúšať!

klub zdravia produkty

4 dôvody prečo nakupovať práve na Klubzdravia.sk

 • 1. Vernostný program s benefitmi
 • 2. Pravidelné špeciálne ponky
 • 3. Články o zdraví a životnom štýle
 • 4. Tovar priamo od výrobcu

Klub zdravia doprava a platba

Eshop klubzdravia.sk ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Tovar si môžete nechať doviesť až ku dverám, ak využijete službu kuriérskej spoločnosti SPS. Cena dopravy je 3,50 € a ak je tovar na sklade máte ho doma do 3 pracovných dní. Druhou možnosťou je Slovenská pošta za poplatok 3,50 €. Ďalej môžete využiť aj Zásielkovňu za poplatok 3,20 €. Určite sledujte Klub zdravia zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a mnoho iných skvelých akcií a zliav. Platiť môžete na dobierku, online kartou alebo prevodom na účet. Pri platbe na dobierku je účtovaný manipulačný poplatok vo výške 1 €. Od kvalitných produktov z eshopu klubzdravia.sk vás už tak nič nedelí!

klub zdravia výhody

Klub zdravia kontakty

Zákaznícky servis je pre Klub zdravia prioritou! Klub zdravia zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na +421 800 191 191, mailom na podpora@klubzdravia.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30 hodín. Na spomínanom telefónnom čísle si môžete dokonca aj objednať produkty. V prípade reklamácie napíšte mail alebo sa informujte telefonicky priamo na zákaznickej linke a následne si stiahnite reklamačný formulár. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Klub zdravia facebook. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a noviniek. Pozornosť venujte aj našim Tipli tipom. Napríklad ako schudnúť.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku YvesRocher.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku iHerb.com.

klubzdravia.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 5 % na nákup

14.03.2021

Zľavový kupón 10 % na nákup

14.03.2021

Zľavový kupón 15 % na nákup

14.03.2021

Doprava zdarma na klubzdravia.sk

31.12.2022

Zľava 15 % na výživové doplnky Biopron na klubzdravia.sk

30.04.2020

Zľavy 50 % na výživové doplnky na klubzdravia.sk

31.12.2020

Obchody, kde vás odmeníme

O klubzdravia.sk

Obchod Klubzdravia.sk vznikol v roku 1990, a už od začiatku sa špecializuje na predaj špičkových produktov najvyššej kvality z oblasti špecifických výživových doplnkov.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod klubzdravia.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa