Obchody / Služby / Komerčná banka O Komerčná banka -

Komerčná banka

O obchode Komerčná banka

Komerčná banka Slovensko

Finančná inštitúciaKomerčná bankasa radí medzi populárne korporátne banky na Slovensku. Vašefinanciespravuje už od roku 2001. Práve od tohto roku je majoritným vlastníkom v tejto banke spoločnosťSociété Générale. Je to jedna z najväčších finančných skupín v eurozóne. Komerčka je univerzálnou bankou so širokým spektrom produktov. Určená je výlučne pre právnické osoby.

Komerčná banka služby

ObľúbenáKomerčná bankamá pre svojich klientov k dispozícii služby ako zakladanie bežných či sporiacich účtov. Založte siúčet v bankea môžete si vyberať vedenie účtu v mene EUR alebo v cudzej mene. A to nie je všetko. Môžete požiadať tiež okorporátne financovanierôzneho druhu pre svoju firmu. Medzi žiadané službybankypatrí tiež KB leasing pre korporátnych klientov, ale aj Fleet lease na nákup áut do firmy.

Komerčná banka Profibanka

Ani Komerčná banka nie je rovnako ako ostatnébanky na Slovenskumimo v oblasti internetového bankovníctva. Pre svojich klientov pripravila špeciálnu a mimoriadne bezpečnú formu internet bankingu, ktorá sa voláProfi banka. Jej ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Bezproblémov tak všetky transakcie zrealizujete z domu či kancelárie. O svoje peniaze sa nemusíte báť, prevody sa potvrdzujú elektornickým podpisom.

Komerčná banka letáky

Chceli by ste vaužívať bankové služby za tých najvýhodnejších podmienok? Sledujte pravidelneKomerčná banka letáky. Ak pri bankovaní predsa môžeteušetriť. Zverte svoje peniaze do rúk overenej banky, ktorá je členom roky úspešnej finančnej skupiny pôsobiacej na finančných trhoch v celej eurozóne. Presne takou jeKomerčná banka Slovensko.

Základné Komerčná banka produkty

 • účty
 • investície
 • leasing
 • firemné úvery
 • Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučitAir bank.
 • Podobny sklepGenerali.plmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O Komerčná banka

Komerčná banka ponúka kvalitné bankové služby a osobitný prístup k svojim klientom. Popredná stredoeurópska banka Komerčná banka prináša svojim klientom široké portfólio produktov, ktoré iste oceníte. Aj vy sa môžete stať spokojným klientom a využiť všetky výhody a služby, ktoré vám banka prináša.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Komerčná banka.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa