O obchode Koruna

Koruna potraviny pre každého

Potraviny Koruna sú vo svojom regióne známe už 15 rokov. Počas svojho pôsobenia sa venujú poskytovaniu rôznych produktov, aby oslovili čo najširšie spektrum zákazníkov. Sortiment predajní Koruna je naozaj široký a vo svojom regióne v okolí Nitry majúviac ako 80 predajní, v ktorých poskytujú potravinársky, priemyselný a drogistický tovar. Ak potrebujete nákup na víkend, Koruna predajne sú na to ako stvorené. Aby ste za potraviny a drogériu nezaplatili zbytočne veľa, využitezľavy Koruna.

Objednávka nákupu s potravinami Koruna

Ak nemáte čas nakupovať a vyberať tovar medzi regálmi, potraviny Koruna vám ponúkajú možnosťobjednať si nákupa nechať si ho personálom predajne prichystať na stanovený termín. Vašou úlohou už bude len skontrolovať čerstvosť potravín a nákup zaplatiť. Takto stihneteveľký nákup za pár minút, bez toho, aby ste museli blúdiť pomedzi regále a hľadať to, čo práve potrebujete. Vyklikaje si svoj nákup napotravinykoruna.ska nakupujte potraviny z pohodlia domova.

Koruna - potraviny bližšie k vám

Koruna predajne nájdete v regiónoch Kysuce, Orava, Liptov, Horné Považie, Stredné Považie, Turiec, Horná Nitra a Horehronie.Koruna otváracie hodinysú prispôsobené tak, aby ste v nich stihli nakúpiť ráno pred prácou, alebo aj neskôr večer. Väčšina predajní otvára ráno o šiestej a niektoré sú otvorené až do ôsmej večera. Takmer všetky sú otvorené aj cez víkend. Prezrite si aktuálnyKoruna letáka zistite, že nákup v Korune sa oplatí.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se naAtoto.cz.
 • Podobny sklepAuchan Directmamy dla was przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Koruna

Predajne potravín Koruna sú členom siete potravín FRESH, ktoré nájdete po celom Slovensku a vždy sú zárukou toho, že nakúpite čerstvé lokálne potraviny. Okrem toho si môžete na potravinykoruna.sk nákup objednať a personál predajne vám nákup pripraví. Koruna potraviny ponúkajú široký výber pekárenských a cukrárenských výrobkov, nápojov, čerstvého ovocia a zeleniny ale aj drogérie a tabaku.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.