Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Kvetyprevas.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6 % na všetko v obchode Kvetyprevas.sk

Platí do 19.06.2021

 
   

Nakupujte kvety pre vás a vašich blízkych, ktoré boli vypestované s láskou. Nádherné kytice vám doručia do vlastných rúk, firiem,... viac

O obchode Kvetyprevas.sk

Kvety pre vás eshop

Vašu kvetinovú objednávku zrealizujete od pondelka do nedele prostredníctvom webovej stránke Kvetyprevás.sk, cez online chat alebo telefonicky. Pri výbere kvetín cez eshop máte možnosť vybrať si z krásnej a pestrej vizuálnej ponuky: kvetinové boxy, kytice, svadobné kytice, smútočné vence, kytice a ikebany. V ponuke Kvety pre vás nakúpite aj kvetinové koše, darčekové koše, balóny a balónové kytice, ale aj črepníkové rastliny.

Zaujímavou službou Kvetyprevas.sk je služba Kuriér Prekvapenie, vďaka ktorej môžete prekvapiť vašu milovanú osobu na narodeniny, meniny, výročie svadby alebo len tak, pretože ju milujete. Darčekový kuriér za vás všetko zariadi. Na výber okrem klasických kytíc, kvetinových boxov a darčekových košov, máte originálne kvetinové darčeky. V ponuke Kvety pre vás nájdete čokoládovú kyticu, košík plný potešenia, kyticu s macíkom a ďalšie kytice na zjedenie. Sledujte Kvetyprevas.sk letáky, aby ste si ustrážili akciové ceny.

Kvety pre vás skúsenosti

V kvety pre vás nakupujete od ľudí, ktorí sa už druhú generáciu venujú pestovaniu a predaju kvetov. Niektoré druhy kvetín, náročné na pestovanie na Slovensku, sú dovezené z Holandska. Jednou z ďalších výhod nákupu kvetín cez Kvetyprevas.sk je, že objednanú kyticu môžete mať už o 1 hod. u vás. To nie je všetko! Kuriér vám doručí kyticu zadarmo v Bratislave, výnimkou štvrtí ako Devín, Devínska Nová Ves, Rusovce, Jarovce a Záhorská Bystrica.

Kvety pre vás predajňa

Od roku 2017 funguje aj predajňa so skladom. Priamo u kvetinárskej rodiny môžete nakúpiť na Plynárenskej 2 v Bratislave, kde nájdete najširšiu ponuku rezaných kvetov k okamžitému odberu. Čaká vás tu bezproblémové parkovanie, nadštandardné služby, ako aranžovanie kvetov ochotným personálom na počkanie a zľavy pri osobnom odbere od 8-12 %. Pozrite sa aj na ďalšie Kvetyprevas.sk zľavy.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Kvetyprevas.sk

Nakupujte kvety pre vás a vašich blízkych, ktoré boli vypestované s láskou. Nádherné kytice vám doručia do vlastných rúk, firiem, hotelov, reštaurácií, nemocníc alebo na iné miesto určenia podľa dohody so zákazníkov. A to všetko expresne so štedrým systémom odmeňovania.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode Kvetyprevas.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.