Lascana

O obchode Lascana

Internetový obchod Lascana.sk ponúka široké spektrum dámskej spodnej bielizne, plaviek a mnoho ďalších vecí. Pri výbere spodnej bielizne by ste si mali dať naozaj záležať. Práve preto tu je Lascana s prémiovým spodným prádlom. Pre dámy sú k dispozícii nohavičky, cheeky, body, plavky a ešte omnoho viac. Nádherné vzory či už v modernom, alebo retro prevedení sú samozrejmosťou. Kvalitné materiály, na ktorých sa určite nešetrilo a príjemný komfort pri nosení sú ďalším bonusom spodného prádla Lascana. Neváhajte preto a siahnite po kvalite, ktorú e-shop Lascana ponúka za bezkonkurenčnú cenu! Okrem spodného prádla si môžete vybrať zo širokej ponuky šiat, tričiek, nohavíc, domáceho aj športového oblečenia a ešte veľa iného. rozšírte svoj šatník s e-shopom Lascana, pridajte Lascana zľavový kupón a ušetrite.

Lascana spodná bielizeň

Doprava a platba

Objednávku z e-shopu Lascana vám doručí Slovenská pošta. Za objednávku môžete zaplatit platobnou kartou, bankovým prevodom, na dobierku alebo prostredníctvom PayPal. Dopravu zadarmo získavate pri každej objednávke!

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom aj kúpou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla 0800 008 162 alebo napíšte na e-mailovú adresu zakaznickyservis@lascana.sk.

Reklamácia

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Kontaktujte zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Produkt, ktorý chcete vrátiť zabaľte do pôvodného balenia a nalepte na balík nálepku nachádzajúcu sa na dodacom liste, na ktorej je už uvedená presná adresa pre vrátenie tovaru. Ak spolu s objednaným produktom nebol doručený dodací list alebo sa tam nenachádza nálepka s adresou pre vrátenie, kontaktujte zákaznícky servis. Balík podajte na poštách na celom území Slovenska ako bežný vnútroštátny balík. Vrátený tovar nesmie byť poškodený alebo opotrebovaný, výnimkou použitia potrebného na zistenie charakteru, vlastností a prevádzkyschopnosti tovaru. Za pokles hodnoty tovaru, škodu a náklady, ktoré vyplývajú zo zjavného opotrebenia – teda ak vrátený tovar je poškodený alebo nesie stopy takého používania, znáša kupujúci.

Lascana dámska móda

Sociálne siete

Novinky v e-shope Lascana, inšpiráciu na pohodlnú spodnú bielizeň, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na Facebooku alebo Instagrame.

Ak hľadáte podobné obchody, neprehliadnite Astratex.

V obchode Lascana môžete nakupovať a zároveň ušetriť aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz. To isté pre vás platí aj v prípade nakupovania v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl a nakupovania v Rumunsku prostredníctvom Tipli.ro.

Obchody, kde vás odmeníme

O Lascana

Internetový obchod Lascana.sk je popredným predajcom módneho oblečenia a módnych doplnkov za super ceny s rýchlym doručením. Plavky, spodná bielizeň, tričká, nohavice, šaty, plážové oblečenie a ešte oveľa viac! Vyberte si zo širokej ponuky kvalitnej spodnej bielizne, prihoďte Lascana zľavový kód a potešte svoju peňaženku.

Lascana v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Lascana.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa