Obchody / Elektro a PC / lenovo shop O lenovo shop -

lenovo shop

O obchode lenovo shop

Lenovoshop je plný značky Lenovo

Eshop Lenovoshop.sk sa zameriava na predaj počítačov, notebookov, tabletov, externých zdrojov, rôznych PC doplnkov a ďalších služieb v oblasti servisu. Môžete si vyberať zo širokého portfólia notebookov, tabletov, počítačom či záložných zdrojov, s ktorými môžete pracovať doma či v kancelárii. Produkty Lenovo sú obľúbené po celom svete, takže si len stačí vybrať tie svoje.

Kvalitné Lenovo produkty

Spoločnosť Lenovo bola založená v roku 1988 v Číne. Za 30 rokov na trhu sa táto pekingská firma vyšvihla medzi popredných výrobcov a predajcov výpočtovej techniky. Kvalitné počítače, notebooky, tablety, mobilné telefóny či iné PC príslušenstvo sú pre Lenovo samozrejmosťou. Nakupujte vyšperkované produkty Lenovo u popredného slovenského predajcu a špecialistu na túto značku Lenovo shop.

Poradňa Lenovo

Neviete si rady ako vybrať produkty? Najväčší slovenský odborník na produkty značky Lenovo poskytuje kvalitný zákaznícky servis a veľmi rád vám pomôže. Na webe máte k dispozícii poradňu. Ak máte problém, ktorý potrebujete riešiť okamžite, zavolajte si na infolinku. Presne zistíte, aké parametre má napríklad Lenovo active pen 2. Patríte medzi ľudí, ktorý potrebujú graficky výkonný notebook? Určite stavte na Lenovo P72. Je určený pre architektov, dizajnérov, vedcov. Jednoducho pre všetkých, ktorí majú na PC tie najvyššie nároky.

Lenovoshop.sk servis a náhradné diely

Internetový obchod Lenovoshop.sk sa špecializuje výlučne na predaj značky Lenovo. Preto je samozrejmosťou, že v eshope poskytujú odborné poradenstvo, ale aj servis produktov ako notebooky či počítače. Na webe Lenovoshop. si poradia s každým vašim problémom. Nakupujte kvalitné rokmi overené počítačové produkty v eshope lenovoshop.sk a budete spokojní.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se na FastTech.com.
 • Podobny sklep Saturn.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O lenovo shop

Vymeňte svoj starý počítač za nový. Kúpte si nový smartfón alebo notebook. V obchode Lenovo shop nájdete veľký výber elektroniky populárnej značky Lenovo. Produkty sa hodia na domáce, ale aj firemné použitie. Internetový obchod Lenovoshop.sk predáva všemožné druhy produktov výlučne od kvalitnej PC značky Lenovo. Pozrite si portfólio a vyberte si svoje produkty.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod lenovo shop.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa