LovelyWholeSale

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

LovelyWholeSale zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % v obchode LovelyWholeSale

Platí do 16.10.2021

 
   

Lovelywholesale je internetový obchod, kde od hlavy až po päty oblečiete celú svoju rodinu. Elegantné

O obchode LovelyWholeSale

Internetový obchod Lovelywholesale má vo svojej ponuke dámske, pánske aj detské oblečenie. Z toho vyplýva, že každý člen rodiny si môže doplniť šatník o nové a moderné tričká, košele, blúzky, nohavice, spodné prádlo, šaty, dokonca aj obuv. Presvedčte sa sami a vytvorte si objednávku. 

LovelyWholesale letné oblečenie

Oblečenie, ktoré nikto nemá

Vďaka tomu, že Lovelywholesale je zahraničný obchod, tak je garantované, že na ulici nestretnete človeka v tom istom oblečení, ako máte vy. Preto budete vždy originálne oblečený práve vy a mnohí vám budú váš štýl závidieť.

 Lovelywholesale – výhodné nákupy

Nákupy na e-shope Lovelywholesale už nemôžu byť výhodnejšie. Pýtate sa prečo? Je to vďaka zľavovým kódom Lovelywholesalektoré jednoduchým pridaním do nákupného košíka spravia už z teraz nízkej ceny ešte nižšiu. To však stále nie je všetko. Vďaka cashbacku od Tipli.sk získate peniaze späť z každej vašej objednávky! 

Vedeli ste o tom, že v obchode Lovelywholesale môžete nakupovať a zároveň ušetriť aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že v obchode Lovelywholesale môžete nakupovať a zároveň ušetriť aj v Rumunsku prostredníctvom Tipli.ro?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O LovelyWholeSale

Lovelywholesale je internetový obchod, kde od hlavy až po päty oblečiete celú svoju rodinu. Elegantné šaty, košele, blúzky, tričká, nohavice, dokonca aj topánky. Na Lovelywholesale obohatíte svoj šatník o kúsky, ktoré budú trendy jednoducho už navždy.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode LovelyWholeSale?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.