Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Magnetifico
10 %

Magnetifico

www.magnetifico.sk
Novinku na slovenskom trhu s parfumami prináša eshop Megnetifico, ktorý ponúka niekoľko kolekcií parfumovaných hormónov. Parfumy pre ženy aj mužov vám zdvihnú sexuálnu príťažlivosť, sebavedomie aj rešpekt. Vyskúšajte parfumy z Magnetifico.cz a podmaňte si svoje okolie.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Magnetifico

Sila feromónov

Nepotrebujete tri oriešky, aby sa z vás stala princezná. Stačí pár kvapiek zázračného parfumu a očaríte aj toho najkrajšieho princa. Moment! Alebo ten princ očaril vás a vy zneho nemôžete odtrhnúť oči? Nie, to nie je rozprávka a nie, nebude to zrak, ktorý je tak omámený.

Novinka na slovenskom trhu vôní sú feromóny vo flakóne, ktoré očaria všetky zmysly, najsilnejšie však útočia na čuch. Unikátne a kvalitné vône sú navrhnuté na základe formuly, ktorá spôsobuje zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. V ponuke sú ako dámské, tak aj pánske parfumy, ktoré zintenzívňujú sexappeal mužov a žien navzájom.

Magické vône Magnetifico

Vlastne to nie je mágia, vďaka ktorej si podmaníte každého chlapa. Je to chémia v podobe feromónov, tie spôsobujú, že aj zo šedej myšky sa môže stať koketa. Pre zvýšenie sebavedomia stačí aplikovať parfumované feromóny a budete ako magnet na pánov. Chemické zloženie parfumov obsahuje feromóny, vďaka ktorým budete na okolie pôsobiť sexi a vaše ego porastie.

Sexuálna príťažlivosť, sebavedomie a rešpekt

Ak nepotrebujete nikomu poblázniť pudy, ale radi by ste si zdravo zvýšili sebavedomie, vyberte si niektorý z parfumov na Magnetifico.sk. Parfumované hormóny, ktoré obsahujú viac ako 15 % vonných zložiek vám v momente zvýšia sebovedomie a umocia rešpekt. Nejde len o kľúč k tomu ako zintenzíviť príťažlivosť u opačného pohlavia, ale získate si rešpekt aj u toho rovnakého. S pomocou hormonálnych vôní odzbrojíte konkurenciu na osobnom pohovore alebo naberiete sebaistotu pred náročnou skúškou.

Ide síce o novinku na Slovensku, ale produkty Magnetifico majú stále viac cieľových užívateľov, ktorí dávajú päť hviezdičiek z piatich! Pozriete sa na Magnetifico recenzie a presvedčte sa sami.

Okrem spokojnosti s tovarom, zákazníci chvália aj komunikáciu a servis eshopu. Kliknite na Magnetifico kontakty a objenávajte. Ak k tomu využijete stránku Tipli.sk, vďaka cashbacku sa vám z ceny nákupu vráti zpäť až úžasných 10 %!

Tak prineste do svojho života voňavú iskru - len pozor, aby ste nespôsobili požiar;)

 • Věděli jste, že v obchodě Douglas.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Iperfumy.pl można robić zakupy także w Polsce?

Podobné obchody

Články

Aké pôžičky a výhody ponúka Poštová banka?

Riešite kam uložiť svoje peniaze? Potrebujete úver či pôžičku? Obráťte sa na jedného z...
12.8.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo