Magnetifico

O obchode Magnetifico

Sila feromónov

Nepotrebujete tri oriešky, aby sa z vás stala princezná. Stačí pár kvapiek zázračnéhoparfumua očaríte aj toho najkrajšieho princa. Moment. Alebo ten princ očaril vás a vy zneho nemôžete odtrhnúť oči? Nie, to nie je rozprávka a nie, nebude to zrak, ktorý je tak omámený.

Novinkou na slovenskom trhu vôní sú feromóny vo flakóne, ktoré očaria všetky zmysly, najsilnejšie však útočia na čuch. Unikátne kvalitné vône sú navrhnuté na základe formuly, ktorá spôsobuje zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. V ponuke sú ako dámske, tak aj pánske parfumy, ktoré zintenzívňujú sexappeal mužov a žien navzájom.

Magické vône Magnetifico

Vlastne to nie je mágia, vďaka ktorej si podmaníte každého chlapa. Je to chémia v podobe feromónov, tie spôsobujú, že aj zo šedej myšky sa môže stať koketa. Pre zvýšenie sebavedomia stačí aplikovať parfumované feromóny a budete ako magnet na pánov. Chemické zloženie parfumov obsahuje feromóny, vďaka ktorým budete na okolie pôsobiť sexi a vaše ego porastie.

Sexuálna príťažlivosť, sebavedomie a rešpekt

Ak nepotrebujete nikomu poblázniť pudy, ale radi by ste si zdravo zvýšili sebavedomie, vyberte si niektorý z parfumov na Magnetifico.sk. Parfumované hormóny, ktoré obsahujú viac ako 15 % vonných zložiek vám v momente zvýšia sebavedomie a umocnia rešpekt. Nejde len o kľúč k tomu ako zintenzívniť príťažlivosť u opačného pohlavia, ale získate si rešpekt aj u toho rovnakého. S pomocou hormonálnych vôní odzbrojíte konkurenciu na osobnom pohovore alebo naberiete sebaistotu pred náročnou skúškou.

Ide síce o novinku na Slovensku, ale produkty Magnetifico majú stále viac cieľových užívateľov, ktorí dávajú päť hviezdičiek z piatich! Pozriete sa na Magnetifico recenzie a presvedčte sa sami.

Okrem spokojnosti s tovarom, zákazníci chvália aj komunikáciu a servis eshopu. Kliknite na Magnetifico kontakty a objednávajte. Ak k tomu využijete stránku Tipli.sk, vďaka cashbacku sa vám z ceny nákupu vráti späť až úžasných 10 %.

Tak prineste do svojho života voňavú iskru - len pozor, aby ste nespôsobili požiar.

 • Věděli jste, že v obchodě Douglas.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Iperfumy.pl można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás odmeníme

O Magnetifico

Novinku na slovenskom trhu s parfumami prináša eshop Megnetifico, ktorý ponúka niekoľko kolekcií parfumovaných hormónov. Parfumy pre ženy aj mužov vám zdvihnú sexuálnu príťažlivosť, sebavedomie aj rešpekt.

Vyskúšajte parfumy z Magnetifico.sk a podmaňte si svoje okolie.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Magnetifico.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa