Majsterkutil

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Majsterkutil zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode Majsterkutil

Platí do 25.10.2021

 
   

Internetový obchod Majsterkutil ponúka všetko pre majstrov a kutilov na jednom mieste za super ceny. Využite aj Majster kutil zľavový kód a...

O obchode Majsterkutil

Internetový obchod Majster kutil ponúka všetko pre pravých kutilov, ale aj pre tých, ktorí by sa ním chceli stať. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte v košíku aj Majster kutil zľavový kód a šetrite pri každej objednávke. A čo tak Majster kutil doprava zdarma? Aj tá je k dispozícii! Využite ju pri vačšom nákupe. Vyberajte produkty aj do zásoby, aby ste mohli v prípade núdze zasiahnuť ako správny kutil!

majster kutil bosch

Majster kutil

Internetový obchod Majster kutil je na trhu už od roku 2012. Už takmer 10 rokov teda ponúka špičkový servis a poradentsvo pri predaji všetkého pre kutilov. Výber v tejto kategórii je naozaj zložitý a záleží od veľkého množstva faktorov. Obráťte sa preto na odborníkov z eshopu Majster kutil! Poradia vám s výberom do domácnosti, kancelárie, či inde. Sortiment je naozaj široký! Vybavte si domácnosť iba tým najlepším!

majster kutil záhrada

Majster kutil kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a schopnosť poradiť, či vymyslieť rôzne zaujímavé riešenie. Majster kutil zákaznícke centrum má toto všetko pod palcom. Kontaktovať sa dá telefonicky alebo mailom. K dispozícii je pondelok až piatok od 7:15 do 15:45. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Majster Kutil facebook, kde nájdete množstvo informácií, noviniek a tipov. Napríklad tipy ako vytvoriť krásnu záhradnú oslavu.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Datart.cz môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode  Mediaexpert.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Majsterkutil

Internetový obchod Majsterkutil ponúka všetko pre majstrov a kutilov na jednom mieste za super ceny. Využite aj Majster kutil zľavový kód a stiahnite ceny na dno.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Majsterkutil?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.