Obchody / Maxsport O Maxsport -

Maxsport

5.0 (1x)

O obchode Maxsport

Internetový obchod Maxsport ponúka zdravé pochúťky za dostupné ceny. Začnite žiť zdravšie už dnes. Zdravšie potraviny a produkty nemusia byť vôbec drahšie. Stačí ak použijete Maxsport zľavový kód. Navyše je k dispozícii aj Maxsport doprava zdarma pri vačšej objednávke. Dajte šancu zdravšiemu životnému štýlu spolu s Maxsport.

maxsport kolagén

Maxsport recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepším obrazom o produktoch. Maxsport sa môže pochváliť až 95% spokojnosťou zákazníkov. Jedným z nich je aj pani Adriana, ktorá vyskúšala jeden z produktov a napísala:„Chutí mi to. Predtým som pila iba samotný zelený jačmen, ale tento nápoj je omnoho lepší vďaka mäte. Pijem cca 3 týždne. Určite mám viacej energie a zdá sa mi, že mi začali menej vypadávať vlasy. Predtým som si ich ráno vyčesala omnoho viac a to som používala rôznu kozmetiku. Objednala som aj rodičom. Otec si chváli úpravu vyprázdňovania. Rodičom to ale samo o sebe nechutilo. Tak som im doporučila miešať to s domácim jablkovým džúsom a nevedia si to vynachváliť. Spokojnosť!“

Maxsport kontakty

V prípade otázok, reklamácie alebo problémov kontaktujte Maxsport zákaznícke centrum. Dostupné je na telefónnom čísle +421 773 319 531, alebo na emailovej adrese objednavky@maxsport.sk. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 7:30 do 15 hodín. Centrála Maxsport sa nachádza v Bratislave, na adrese Mlynské Luhy 76. Pred spätným zasielaním zásielky však určite najskôr kontaktujte zákaznícke centrum.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode MyProtein môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode MMsport môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Recenzie Maxsport

Jozef K.

28.05.2023 5.0

Kvalitné výrobky a rýchle dodanie.

Obchody, kde vás odmeníme

O Maxsport

Internetový obchod MaxSport sa zameriava na predaj výrobkov z kategórie zdravšieho životného štýlu. Začnite aj vy žiť zdravšie bez toho, aby ste zaťažili svoju peňaženku. Využite MaxSport zľavový kód a ušetrite.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Maxsport.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa