Maxsport

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Maxsport zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode Maxsport

Platí do 18.10.2021

 
   

Internetový obchod MaxSport sa zameriava na predaj výrobkov z kategórie zdravšieho životného štýlu. Začnite aj vy žiť zdravšie bez toho, aby ste…

O obchode Maxsport

Internetový obchod Maxsport ponúka zdravé pochúťky za dostupné ceny. Začnite žiť zdravšie už dnes. Zdravšie potraviny a produkty nemusia byť vôbec drahšie. Stačí ak použijete Maxsport zľavový kód. Navyše je k dispozícii aj Maxsport doprava zdarma pri vačšej objednávke. Dajte šancu zdravšiemu životnému štýlu spolu s Maxsport.

maxsport kolagén

Maxsport recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepším obrazom o produktoch. Maxsport sa môže pochváliť až 95% spokojnosťou zákazníkov. Jedným z nich je aj pani Adriana, ktorá vyskúšala jeden z produktov a napísala:„Chutí mi to. Predtým som pila iba samotný zelený jačmen, ale tento nápoj je omnoho lepší vďaka mäte. Pijem cca 3 týždne. Určite mám viacej energie a zdá sa mi, že mi začali menej vypadávať vlasy. Predtým som si ich ráno vyčesala omnoho viac a to som používala rôznu kozmetiku. Objednala som aj rodičom. Otec si chváli úpravu vyprázdňovania. Rodičom to ale samo o sebe nechutilo. Tak som im doporučila miešať to s domácim jablkovým džúsom a nevedia si to vynachváliť. Spokojnosť!“

Maxsport kontakty

V prípade otázok, reklamácie alebo problémov kontaktujte Maxsport zákaznícke centrum. Dostupné je na telefónnom čísle +421 773 319 531, alebo na emailovej adrese objednavky@maxsport.sk. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 7:30 do 15 hodín. Centrála Maxsport sa nachádza v Bratislave, na adrese Mlynské Luhy 76. Pred spätným zasielaním zásielky však určite najskôr kontaktujte zákaznícke centrum.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode MyProtein môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode MMsport môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Maxsport

Internetový obchod MaxSport sa zameriava na predaj výrobkov z kategórie zdravšieho životného štýlu. Začnite aj vy žiť zdravšie bez toho, aby ste zaťažili svoju peňaženku. Využite MaxSport zľavový kód a ušetrite.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Maxsport?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.