Obchody / mega sport O mega sport -

mega sport

Pre obchod mega sport práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Hop-Sport.

Hop-Sport zľavový kód: zľava 5% na nezľavnené produkty

Platí do 03.03.2024

+ 3 % naspäť z nákupu

Získajte marcovú zľavu -5% na nákupy v Hop-Sport.sk s týmto zľavovým kódom a zakúpte si športové vybavenie a potreby, fitness zariadenia,… viac

O obchode mega sport

Internetový obchod Mega sport ponúka široké spektrum športového oblečenia a športových produktov za dostupné ceny. K dispozícii je aj Mega sport zľavový kód.

Mega sport

Internetový obchod Megasport ponúka široké portfólio športového oblečenia a obuvi. K dispozícii je pánske športové oblečenie, dámske športové oblečenie a aj detské športové oblečenie. Podobne to je aj s obuvou. Nájdete tu vhodnú obuv takmer pre každý šport. Ďalšou z výhod Mega sport je záruka originálne tovaru. Eshop Megasport spolupracuje výhradne iba s osvedčenými dodávateľmi a certifikovanými výrobcami. Nemusíte sa tak obávať, že by tovar nebol najvyššej možnej kvality. Všetko do fitka na jednom mieste a ešte niečo navyše! Ak hľadáte športovú obuv, opäť ste na správnom mieste. Neveríte? Vyskúšajte a zaručene nebudete ľutovať!

Obrázok

Megasport kontakty

Zákaznícky servis je pre Megasport skutočne veľmi dôležitý. Megasport zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Pracovná doba zákazníckeho servisu je od pondelka do piatku od rána 8:00 do 16 hodín. V prípade reklamácie určite najskôr kontaktujte zákaznícke centrum. Pozrieť si môžete aj reklamačný formulár, ktorý nájdete na stránkach Mega sport. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Mega sport facebook. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Do pozornosti dávame aj Tipli tipy. Napríklad na bezdrôtové sluchátka, ktoré vám spríjemnia vykonávanie športovej činnosti.

Obchody, kde vás odmeníme

O mega sport

Internetový obchod Mega sport ponúka kvalitné športové oblečenie a vybavenie za dostupné ceny. K dispozícii je aj Mega sport zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod mega sport.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa