MonToy

O obchode MonToy

MonToy hračky a niečo viac

Spoločnosť MonToy prináša hračky, z ktorých majú deti radosť, ale sa pri hre s nimi aj veľa naučia. Nie sú to hračky, ktoré nakúpite v každom hračkárstve. Kliknite na kategóriu Homemade a vyberte originálnu hračku, detskú vešiakovú stenu alebo niečo úplne iné. Kvalitná na Slovensku vyrobená drevená hračka môže byť aj u vás doma. Balančná doska, drevené písmenká alebo drevená ihla a niť na precvičenie jemnej motoriky.

MonToy - záruka kvality

MonToy hračky nie sú všetko, čo v eshope nájdete. Spoločnosť predáva hračky výrobcov, ktorí stavajú v prvom rade na kvalite. Aby rodičia mali istotu, že sa ich dieťa môže bezpečne hrať. Vyberte si z ponuky firiem Janod, Slušňák, Drewex a mnohých ďalších. Zvoľte si správnu kategóriu hračiek, aby sa vám zo širokej ponuky lepšie vyberalo. Vyberte si hračky pre najmenších, kocky, skladačky, tvorivé dielne a mnoho ďalších zaujímavých hračiek na rozvoj vášho dieťaťa.

MonToy kontakt iba pre vás

Výhodou Homemade hračiek je to, že ich môžete prispôsobiť svojim predstavám. MonToy kontakt je tam aj preto, aby ste sa s majiteľkou dohodli, ktorú hračku chcete a čo na nej potrebujete inak. V MonToy vám ochotne vyjdu v ústrety.

Moje obľúbené MonToy hračky

Našli ste niečo, čo sa vám páči, nepotrebujete to hneď, ale nechcete to stratiť? Kliknite na srdiečko a odložte, aby ste nezabudli, čo vás pri poslednej návšteve MonToy tak očarilo. V každej kategórii je toľko krásnych produktov, že niekedy je naozaj problém si zapamätať. Všetky MonToy hračky majú niečo spoločné. Hýria farbami a deťom robia obrovskú radosť.

MonToy akcia a zľavy

Za kvalitu sa platí, ale aj ten najkvalitnejší sortiment môžete kúpiť výhodnejšie. Kliknite na MonToy zľavy a pozrite, aké zľavy a zľavové kupóny majú MonToy hračky k dispozícii. Sledujte červené políčko akcia pri produktoch na eshope a nákup za skvelé ceny vás neminie. Dohodnite si osobné vyzdvihnutie tovaru a využite MonToy poštovné zdarma.

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Slune.cz.
 • Podobny sklep Nodik.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O MonToy

Cieľom spoločnosti MonToy.sk je distribuovať hračky tých najkvalitnejších spoločností, majú tradíciu a dokážu poskytnúť kvalitný servis. Hračky MonToy prinášajú deťom tú najvyššou pridanú hodnotu a rozvíjajú ich potenciál. Drevené hrčky obchodíku MonToy pochádzajú aj z vlastnej výroby majiteľky obchodu a mnohé z nich vyhovujú rozvoju dieťaťa podľa Montessori a Waldorfskej pedagogiky. Eshop má v ponuke aj množstvo pomôcok a aktivít, ktoré pomáhajú pri výchove a učení sa.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod MonToy.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa