Myketo

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Myketo

Internetový portál Myketo ponúka produkty vhodné na keto, čiže bielkovinovú diétu. Vyberte si zo širokej ponuky profesionálne zostavených balíčkov, ktoré vám pomôžu trvalo schudnúť bez nežiadaného jojo efektu. Skvelé ceny a odporúčania odborníkov. Využite aj myketo zľavový kupón. A čo tak myketo doprava zdarma? Stačí nakúpiť nad 35 € a MyKeto doprava zdarma je tu aj pre vás!

myketo dieta

MyKeto

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak eshop MyKeto určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na MyKeto. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba schudnúť? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka doplnkom MyKeto.

MyKeto kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre MyKeto veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. MyKeto zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom na objednavky@myketo.sk. Zákaznícky servis vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad MyKeto facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Myketo

Internetový obchod MyKeto.sk vám ponúka revolučnú proteínovú diétu. Začnite žiť zdravšie a šetrite pri každej objednávke. Využite aj Myketo zľavový kupón.

Podmienky nákupu

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Myketo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa