Obchody / Myketo O Myketo -

Myketo

O obchode Myketo

Internetový portál Myketo ponúka produkty vhodné na keto, čiže bielkovinovú diétu. Vyberte si zo širokej ponuky profesionálne zostavených balíčkov, ktoré vám pomôžu trvalo schudnúť bez nežiadaného jojo efektu. Skvelé ceny a odporúčania odborníkov. Využite aj myketo zľavový kupón. A čo tak myketo doprava zdarma? Stačí nakúpiť nad 35 € a MyKeto doprava zdarma je tu aj pre vás!

myketo dieta

MyKeto

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak eshop MyKeto určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na MyKeto. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba schudnúť? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka doplnkom MyKeto.

MyKeto kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre MyKeto veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. MyKeto zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom na objednavky@myketo.sk. Zákaznícky servis vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad MyKeto facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

Obchody, kde vás odmeníme

O Myketo

Internetový obchod MyKeto.sk vám ponúka revolučnú proteínovú diétu. Začnite žiť zdravšie a šetrite pri každej objednávke. Využite aj Myketo zľavový kupón.

Myketo v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Myketo.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa