Nábytok Bogart

5.0 (1x)

O obchode Nábytok Bogart

E-shop Nábytok Bogart

V e-shopeNábytok Bogart.sknájdete všetko, čo na zariadenie a skrášlenie vašejdomácnostimôžete potrebovať. V ponuke nájdetenábytok a doplnkydo spálne,kuchyne, obývačky, kúpeľne, jedálne, detskej izby, predsiene,kancelárieči záhrady. Okrem toho v obchode nájdete aj matrace, rošty či malé kuchynské spotrebiče.

Špeciálna akciová ponuka

V kategóriíŠpeciálne príležitostisi môžete pozrieť aktuálnu ponuku tovaru za zvýhodnené ceny. SNábytok Bogartnakúpite kvalitný a štýlový nábytok na prijateľné ceny.

Pravidelné sezónne zľavy a rôzne ďalšie akcie nanábytok a doplnky. Aj na to sa môžete tešiť v Nábytku Bogart. Akcie sa neustále menia a preto nezabudnite sledovať ichmomentálnu ponuku, ktorú nájdete v e-shope.

Nábytok na mieru

Vďaka filtrom si v e-shope môžete vyhľadaťnábytokna mieru presne pre vás. Stačí, ak si zvolíte jeho výšku, šírku, hĺbku a tiež aj cenu, ktorá vám vyhovuje.Pár jednoduchých klikovzaručí, že si budete prezerať len nábytok, ktorý vám svojimi vlastnosťami bude vyhovovať.

Bezpečná doprava zadarmo

Máte strach objednávať nábytokonline, aby sa nestalo, že vám príde v porušenom stave? To vás už nemusíte trápiť.Nábytok Bogartzaručujebezpečnú dopravuvlastnou dopravnou spoločnosťou, ktoré je navyševždy zadarmo.

Pomoc s výberom nábytku

Máte problém s výberom toho správnehonábytku? Vyskúšajte zákaznícku podporu Nábytku Bogart, ktorá vám ochotne pomôže. Konzultanti sú schopný vybrať riešenia prispôsobené vašim individuálnym potrebám. Majú vedomosti z oblastidizajnu a aktuálnych interiérových trendov. Ak potrebujete poradiť, jednoducho sa obráťte na:

Tel.č.: +421 233 418 621

E-mail: podpora@nabytok-bogart.sk

Recenzie Nábytok Bogart

Marianna G.

04.04.2019 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Nábytok Bogart.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa