Najzlato.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón 5 % na všetko v obchode Najzlato.sk.

Platí do 09.07.2020

 
   

Certifikované online zlatníctvo vám ponúka šperky vysokej kvality vďaka ktorým zažiarite! Hľadáte zásnubný prsteň... viac

Zľavový kupón 5 %

Platí do 19.07.2020

+ 5 % naspäť z nákupu

Kupón platí na celý nákup viac

Zľava -7 % na Najzlato.sk

Platí do 19.07.2020

+ 5 % naspäť z nákupu

Prihláste sa k odberu noviniek e-shopu Najzlato.sk a získte kupón na zľavu -7 % na váš nákup. viac

Doprava zadarmo na všetko na Najzlato.sk

Platí do 19.07.2020

+ 5 % naspäť z nákupu
   

Nakupujte na Najzlato.sk všetko s dopravou zadarmo. viac

O obchode Najzlato.sk

Internetové zlatníctvo Najzlato.sk založila investičná skupina Gold Credit na základe svojich vyše 20-ročných skuseností v oblasti obchodovania so zlatom. V e-shope zoženiete krásne a kvalitné zlaté šperky vyrobené z najpredávanejšieho 14-karátového zlata. Zháňate originálne zlaté náušnice pre partnerku na výročie? Chystáte sa na žiadosť o ruku či sobáš? Vyberte si zo širokého portfólia šperkov zo žltého, bieleho alebo kombinovaného zlata na každú príležitosť.

E-shop Najzlato.sk

Potrebujete rýchlo kúpiť konkrétny šperk a nemáte čas behať po obchodoch? Pozrite sa na stránky internetového obchodu Najzlato a za pár minút vyberiete to, čo hľadáte. V prehľadnom menu si viete vybrať farbu zlata, kameňov a iné parametre, ktoré vám uľahčia nakupovanie. Každý jeden šperk, ktorý uvidíte v e-shope, je originál. Dizajn šperkov je nadčasový a poteší každú ženu.

Najzlato náušnice a prívesky

Krásny šperk je pamiatka na celý život. Spája sa s nezabudnuteľnou udalosťou a viaže sa naň príbeh. Výnimočné šperky sa dedia z generácie na generáciu. Doprajte svojej polovičke elegantné zlaté náušnice alebo krásnu sadu náušníc a prívesku. Okrem výrobkov zo zlata v e-shope kúpite aj značkové módne doplnky ako hodinky či manžetové gombíky a značkovú bižutériu Michael Kors, Guess Morellato a mnohé iné.

Najzlato zľavy

Pekné šperky niečo stoja, ale pri ich nákupe viete niečo ušetriť. Stačí sledovať Najzlato leták a nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na výhodný nákup ze super ceny. Okrem toho je tu pre vás vždy pripravená zaujímavá a lákavá Najzlato zľava, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári. Prekvapte svoje milované polovičky či osoby krásnym darčekom zo zlata, ktoré im budú robiť radosť celý život.

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Brilianty.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z W.Kruk.pl.

Podobné obchody

O Najzlato.sk

Certifikované online zlatníctvo zásnubný prsteň Najzlato.sk nadčasový dizajn

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode Najzlato.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.