Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Národná banka Slovenska práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Adrop.sk.

Zľavový kupón 4 € na zážitky na adrop.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Doprajte si najlepšie zážitky a ušetrite. Kód zadajte v košíku. viac

O obchode Národná banka Slovenska

Národná banka Slovenska

NBS jeNárodná banka Slovenskaa od 1. januára 2009 jesúčasťou Eurosystému. V spolupráci s centrálnou bankou a ostatnými centrálnymi bankami krajín eurozóny má prvotný cieľ udržiavaťcenovú stabilitu v eurozóneafinancie. NBS taktiež prispieva k zabezpečeniu menovej politiky, devízových operácií a devízových rezerv. Vydávaeurové bankovky a mince, zabezpečuje platobný styk, zbiera a zostavuje štatistiky a taktiež prispieva k finančnej stability v eurozóne. Dôležitou úlohou NBS je aj výkondohľadu nad finančným trhom.

Národná banka kalkulačka

Národná banka Slovenska uverejňuje na svojej stránke nbs.sk ajdenný kurzový lístok ECB. Národná banka Slovenska kurzy v rôznych menách pretransformovala doonline kalkulačky, vďaka ktorej si môžeteprepočítať aktuálny denný kurznapríklad z amerického dolára na eurá alebo opačne. K dispozícii sú meny rôznych krajín: bulharský lev,česká koruna, maďarský forint, poľský zlotýa ďalšie meny. Kalkulačku nájdete v pravom hornom rohu stránky nbs.sk alebo v kategórii Štatistika/Kurzový lístok/Denný kurzový lístok ECB. Pozrite sa aj naNárodná banka Slovenska zľavyalebo zľavové kupóny.

Národná banka Slovenska register

Na stránke NBS nájdete informácie ohľadomvýpisu z registra bankových úverov a záruk. Ak steprávnická osoba alebo fyzická osoba podnikateľ, o výpis môžete žiadať Národnú banku Slovenska a podrobnejšie informácie nájdete na stránke rbuz.nbs.sk. Ak stefyzická osoba nepodnikateľ, obráťte sa na spoločnosť Slovak Banking Credit Bureau, ktorá je prevádzkovateľom Spoločného registra bankových informácií. Slovenská národná banka poskytuje ajregister finančných agentov a finančných poradcov. Prečítajte si viac včlánku o Národnej banke Slovenska. Už ste si prelistovaliNárodná banka Slovenska letáky?

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučitČeská Národní Banka.

Podobny sklepBank Zachodni WBKmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Národná banka Slovenska

Národná banka Slovenska je centrálnou bankou Slovenska, ktorá vznikla 1. januára 1993. Na jej stránke nbs.sk nájdete užitočné finančné informácie: kurzový lístok ECB, úrokové sadzby, informácie o platnej legislatíve, štatistikách, menovej politike, či platobných systémov.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Národná banka Slovenska.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.