Obchody / Služby / Naturhouse O Naturhouse -

Naturhouse

O obchode Naturhouse

Nikdy nie je neskoro urobiť v živote zmenu. Jednoduché to však nie je, ale s NaturHouse to môže byť o niečo jednoduchšie. Ponúka totiž prvú konzultáciu úplne zadarmo

Metóda NaturHouse

Metóda NaturHouse je pomerne nenáročná. Najprv podstúpite prvotnú konzultáciu s poradcom na niektorej z pobočiek NaturHouse. Potom na ďalšej konzultácii dostanete jedálniček spolu s tipmy na doplnky stravy. Keď neskôr dosiahnete svoj cieľ, s NaturHouse prejdete ešte procesom stabilizácie. 

Obrázok
NaturHouse metóda

Balíčky Naturhouse

NaturHouse ponúka aj balíčky „Riešenie", ktoré si môžete na stránkach zakúpiť. Je ich viacero typov. Napríklad balíček na imunitu, na chudnutie, proti celulitíde, či na detox. Balíček obsahuje väčšinou tip na recept, doplnky stravy a plán na stravovanie na 3 týždne. 

NaturHouse blog a recepty

Na stránkach NaturHouse nájdete aj sekciu plnú zdravých receptov, ktoré môžete vyskúšať a odštartovať tak cestu ku zdraviu. Takisto má pre vás NaturHouse aj blog, v ktorom sú články takisto o zdravej strave a rôzne zaujímavoti. 

NaturHouse príbehy

Ak ste stále skeptickí, dôkaz, že metóda NaturHouse funguje, vám poskytnú príbehy na ich stránke. Napríklad príbeh pani Viery, ktorá schudla až 49 kíl. O tom, čo najviac ocenila na metóde NaturHouse sa vyjadrila takto: „Odborné vysvetlenie a poradenie, čo je a čo nie je vhodné pre mňa." Na stránkach Naturhouse si môžete pozrieť premeny viacerých ľudí, ktorí začali s metódou NaturHouse.

Pobočky NaturHouse a kontakty

NaturHouse má až 37 pobočiek takmer po celom Slovensku. Napríklad môžete navštíviť pobočku v Bratislave, Banskej Bystrici, Trnave, Nitre a ďalších. Takisto môžete NaturHouse kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru na stránkach. Odporúčame tiež sledovať NaturHouse Facebook

Tip

V NaturHouse môžete nakupovať a začať chudnúť aj v Česku

Obchody, kde vás odmeníme

O Naturhouse

Ak chcete schudnúť, ale neviete ako na to, pomôže vám v tom NaturHouse. Firma NaturHouse má viacero pobočiek, kde môžete skonzultovať váš problém a začať chudnúť. Prvá konzultácia je vždy zadarmo

Naturhouse v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Naturhouse.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa